Redovno okupljanje na Banjici - nedeljom u 19h


Recommended Posts

Foraje Leone sto niko nije zvao Dalibora dok ja danas nisam dosao s posla tako da smo kasno imali informaciju da covek putuje odma ujutru....

Link to post
Share on other sites
  • Replies 653
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Danas sam oko 17h kod Nebojisine kule na Dorcolu video skup dvadesetak Opelista,vozikao sam se po gradu i svratih do Banjice da vidim sta ima,negde oko 19.30 nadjoh neke tjunirane audije i ko zna sta jos,njih desetak,nigde bmw-a! Jel sam promasio termin ili nikog nije bilo? Ne poznajem nikoga od vas pa ne znam! Pozdrav

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

koji ste vi smaraci.... bilo bi vam krajne vreme da ukinete okupljanja jer to ne lici ninasta... bude samo 3-4 automobila i to je to.... ima druga lokacija i mnostvo bmw-ova.... u bg..... a za druzenje na tim skupovima kakvo je ...ma necu ni da spominjem sem da nemozemo da se nakanimo da krenemo kuci..... ae uzdravlje

Link to post
Share on other sites

Zamolio bih te da ne vredjash nikoga ovde i da ne nazivash smarachima!!!doshao si ovde pre 15ak minuta i vec drzish govore!!!!uzdrzi se glupih komentara!

Link to post
Share on other sites

Ako ti ne valja nas klub imas ispred Inter Continentala svakog petka u 19:30 skup 'Mnogo bolje ekipe'

Sto si se registrovao na ovom forumu?

Link to post
Share on other sites

pa ja ne razumen koliko vidim ovaj klub ,protiv kojeg nemam nista , broji 1992 clana a ne mozete da se skrpite za neka veca okupljanja....

znam da ste radnije imali i zrenjanim i u bg-u velika okupljanja... a sad kad prodjem banjicom jedva vas ima pa i nesvracam....

E da umalo da zabovarim ...Urose moji komentari nisu glupu nego su REALNI....

Link to post
Share on other sites

Pa "Marko" Kako da ti kazem nisi uopshte upravu.....na banjici je bilo proshle nedelje 9 auta uzimajuci u obzir da su ljudi na godishnjim odmorima.....jer ako cemo da poredimo nasha okupljanja i "ona tamo"ume da nas bude i mnogo mnogo vishe JEr mi NIKOGA ne vuchemo NA silu I ne zivkamo Telefonom da bi se okupljali Kako bi nas bilo u shto vecem broju da bi neshto nekome dokazali Poshto nisi u toku i mozda si proshao jednom u zivotu kroz tu banjicu verovatno si bio oko 6,7 ili si promashio dan!!!tako da opushteno idi gde ti je volja poshto ionako nisi ni svracao na banjicu....................!

Link to post
Share on other sites
pa ja ne razumen koliko vidim ovaj klub ,protiv kojeg nemam nista , broji 1992 clana a ne mozete da se skrpite za neka veca okupljanja....

znam da ste radnije imali i zrenjanim i u bg-u velika okupljanja... a sad kad prodjem banjicom jedva vas ima pa i nesvracam....

E da umalo da zabovarim ...Urose moji komentari nisu glupu nego su REALNI....

Brate stvarno te niko i ne tera da dodjes gore,a to sto pricas jeste glupost,jednom si prosao i video da nas ima cetvorica petorica i doneo si neki zakljucak.Ako si mislio ovim da miniras,zajebao si se,a nisi ni prvi ni poslednji,tako da to sto pokusavas nije lepo od tebe.Znaci ako ti se ne svidja ides tamo gde ti je bolje,i pustis ostale da zive.Dosao si juce i sad ces nekome pricati sta ce da radi

Link to post
Share on other sites

Nevezano od ove teme...ALI...

Naseg dragog Transportera treba angazovati u sledecim stvarima:

- da vam bude strucni konsultant za felne i ostali enterijer..

- da vas nauci i - ili da vam pravi profi-umetnicke slike vasih automobila...

- da vam radi na marketingu kada prodajete auto...

- da vas nauci kako se vozi oko Avale..

sve ostalo....ne uzimajte za ozbiljno :clapping: :clapping:....verujte na rec :clapping:

Link to post
Share on other sites
koji ste vi smaraci.... ... ae uzdravlje

Pozdrav....Juce si nam se pridruzio na ovom Forumu a danas je Tvoj rodjendan (tako pise)...

Nekoliko postova do sada...i doosta provociranja i to bas na Svoj rodjendan...pa, ne ide to...Bar na svoj rodjendan budi dobre volje, velikodusan, prijateljski raspolozen, a ne nadrndan i napet da ti ne bi preostalih 364 dana bilo u out-u....Mi smo OVDE uvek dobro i prijateljski raspolozeni :clapping:

Bilo-kako-bilo....Srecan rodjendan zeli Ti ekipa sa Foruma BMW Klub Srbija :clapping:

Link to post
Share on other sites
pa ja ne razumen koliko vidim ovaj klub ,protiv kojeg nemam nista , broji 1992 clana a ne mozete da se skrpite za neka veca okupljanja....

znam da ste radnije imali i zrenjanim i u bg-u velika okupljanja... a sad kad prodjem banjicom jedva vas ima pa i nesvracam....

E da umalo da zabovarim ...Urose moji komentari nisu glupu nego su REALNI....

Bez zamerke sto se mesam,ne poznajemo se i sve ostalo me ne zanima,ali ZRENJANIN i neke druge stvari nemaju mnogo dodirnih tacaka,tesko je danas okupiti i 20 jugica,a ne nesto drugo....jos jednom,izvinjavam se....

Link to post
Share on other sites
E,da i posto vidim mnogo negativne energije....mislim da biste se ipak vise trebali posvetiti BMW-u...moje misljenje

Mnogo negativne energije? Ne bih ja to tako uopstavala...pre bih rekla: ima mali broj pojedinaca koji nose ili donose negativnu energiju..

Ako se gore navedeni clan uvredio zbog moje cestitke za rodjendan, iskreno mi je zao...a AKO njega ovde vise nema jer nema neki komentar vezan za BMW (sto rece Ernest), e onda je to njegov problem...

Bez namere da se neko oseti da je u II planu (!!!) ... skrecem paznju na sledeci link:

Ekipa u sastavu NIS - VRANJE - LESKOVAC : ekipa otvorena i dobronamerna, kompaktna, bez liderskih potreba pojedinaca i bez potrebe za shlihtanjem, uzivo, kao i na forumu, pomazu ili bar podizu samopouzdanje kada nam padne moral zbog nasih starih-dobrih auta marke BMW...

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=3648

Link to post
Share on other sites