Redovno okupljanje na Banjici - nedeljom u 19h


Recommended Posts

  • Replies 653
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma imam neku pandu koju godinama koristim kada sam u raskoraku sa autom i kada nesto radim na kolima da imam sta da vozim, a eto, sad mi samo ona na raspolaganju..

Ustvari i rwd volvo, ali prsla mi servo letva na njemu pa je trenutno rashodovan..., a on je pravi za ovo vreme, jbg!!! :preved:

Dao mi je Kilson alfu veceras pa sam je malo peglao oko jednog kruznog toka, to me malo povratilo iz mrtvih... hahaha hahahaha

Link to post
Share on other sites

Ne kaki nego kaci snimak da ljudi vide kako brunda rwd kolega iz alfe!!!! :preved:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nedelja kao i uvek 19h,ne moze nas spreciti nikakvo vreme,prosli put smo sedeli kod komsinice u kaficu na mestu gde se skupljamo tako da je bilo extra,i bilo bi lepo da nas bude sto vise :preved:

Link to post
Share on other sites
Nedelja kao i uvek 19h,ne moze nas spreciti nikakvo vreme,prosli put smo sedeli kod komsinice u kaficu na mestu gde se skupljamo tako da je bilo extra,i bilo bi lepo da nas bude sto vise :)

pa nije te bilo u nedelju a bilo je ludo. samo nema Andreje M5 da okaci snimak

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kuku majko, ja bio na terenu, seksa je bilo al onog sto sefovi sprovode nad nama :( ljudi visa sila nemojte odma da me malerisete, dosta mi je ovaj clan porodice sto rintam za njega samo mi jos jedan fali :(

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...