Redovno okupljanje na Banjici - nedeljom u 19h


Recommended Posts

  • Replies 653
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nista za sada ce morati da saceka vrisnula mi turbina, ako je sredim docicu sigurno, posle iskljucenja sa auto-puta za sajam, pa gore do kruznog toka i onda se pustim dole pored crkve, jel tamo?

Link to post
Share on other sites
Ma pusti ga Kimi dobio vozacku pa se ubrazio :) :)

JAAAOOOO druze Boro...Od svakoga sam se nadao,ali ot tebe....STR asno.Jos lepo znas da nemam internet,i vidjamo se u medjuvremenu,a ti mene prozivas preko foruma,umesto da mi to kazes u lice...Sram te bilo... :dance3: :) :acute: :acute: :acute: :P :P

Link to post
Share on other sites
Ako ti ne valja nas klub imas ispred Inter Continentala svakog petka u 19:30 skup 'Mnogo bolje ekipe'

Sto si se registrovao na ovom forumu?

IZVINJAVAM SE ako je neko ovo pogresno protumacio ili se nisam dobro izrazio!!!!

Daleko od toga da je ekipa manije OLOSKA ekipa,kao sto su me neki ubedjivali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nema ni jednog clana koji dolazi na skupove a da je olos!!!!!!!!!!!!!!!!

ili tako nesto slicno to sam se uverio mnogo puta i nema tog clana koji ne bi pomogao kad treba a Diretu svaka cast!!!!!!!!

Sve ce izaci na svoje!!!!

I takodje NE ZELIM ovim postom da pokrecem 1.000.000 drugih

Ko zna sta znaci ovaj post,zna a ko ne ko ga sisa

Link to post
Share on other sites

Slazem se sa tobom da u "Maniji" nema olosa, dosta ljudi znaam i OK su. Tako da nema potrebe da ista dalje pise.

Link to post
Share on other sites
Mnogo negativne energije? Ne bih ja to tako uopstavala...pre bih rekla: ima mali broj pojedinaca koji nose ili donose negativnu energiju..

Ako se gore navedeni clan uvredio zbog moje cestitke za rodjendan, iskreno mi je zao...a AKO njega ovde vise nema jer nema neki komentar vezan za BMW (sto rece Ernest), e onda je to njegov problem...

Bez namere da se neko oseti da je u II planu (!!!) ... skrecem paznju na sledeci link:

Ekipa u sastavu NIS - VRANJE - LESKOVAC : ekipa otvorena i dobronamerna, kompaktna, bez liderskih potreba pojedinaca i bez potrebe za shlihtanjem, uzivo, kao i na forumu, pomazu ili bar podizu samopouzdanje kada nam padne moral zbog nasih starih-dobrih auta marke BMW...

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=3648

Jebote ovo je bilo u stilu Borisa Tadića...

Link to post
Share on other sites
Nista za sada ce morati da saceka vrisnula mi turbina, ako je sredim docicu sigurno, posle iskljucenja sa auto-puta za sajam, pa gore do kruznog toka i onda se pustim dole pored crkve, jel tamo?

Ne ne ne,,pre kruznog toka semafor skrenes levo,tim putem samo pravo kako te put vodi,kada dodjes do kruznog toka nastavis pravo,odmah posle radovog stadiona sa leve strane na parkingu blize teniskom terenima na poligonu smo mi,A sad mi kazi da me zajebavas da ne znas gde je banjica uopste :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jos jedan burnout :preved:

Odlican snimak i ja sam snimio ali je bas slaba rezolucija i ne vidi se jasno. Bilo je dobro te nedelje i nadam se da se vidimo i ove. Pozdrav ekipi! B)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Bilo bi lepo da i veceras neko dodje??? :)

Moze biti vrlo zanimljivo.... :)

Link to post
Share on other sites

Mi smo bili kao i svake nedelje,kao i svaki put kada je kisa sneg sunce ili bilo sta,a za slikanje drugi put,bilo je slika pre,banjica je ista,sve j eisto samo se vreme menja

Link to post
Share on other sites

Ja bio, ali nije bilo nesto specjalno??

Navukli se neki magarci koji se vrte u mestu, peglao sam dok mi nije naisao lik sa 124-tvorkom sa ugasenim farovima, onako ko fantom...

Ali smorio sam se ko pas, jebo rucnu, rwd je kewa!!!

Mislim da ce veceras biti prava stvar!! :)

Link to post
Share on other sites