Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne ne ne ne...nisam ja rekao da e36 316i moze da dobijem e30 320i,nego da je samo startniji,a ostalo je e30 320i,posle ne moze 316i nista :

voleo bih 1.8is da stavim,ali za sada je u planu samo sredjivanje izgleda,mehanika je sredjena sve sve...

mozda za godinu i padne 1.8is neki ali dosta je para

Link to post
Share on other sites

Kako bre ne moze, da vidis sta fandjo radio danas u radionici ono je ludnica hahahaha :D :D :D

Videcemo ko je brzi samo da ja nateram ovu kocku da upali, nece ni da vergla nesto gadno zeza... :(

P.S. imam tablu za ovu kocku original xD

Link to post
Share on other sites

ova bela kocka pere obojicu.. :D

hemisko pranje :D

Kako bre ne moze, da vidis sta fandjo radio danas u radionici ono je ludnica hahahaha :D :D :D

Videcemo ko je brzi samo da ja nateram ovu kocku da upali, nece ni da vergla nesto gadno zeza... :(

P.S. imam tablu za ovu kocku original xD

ma ja zvao bs plastiku,kazu nista dok neotopli...a dobro nije mi hitno nista ;) nego,ajd ako budes isao opet vidi koliko je mt2 spojler :D

ajd idemo na e30.gif _____dance3.gif_____e30.gif ako te dobijem,dajes mi tablu :) hahaha:D

Link to post
Share on other sites

prelepa kocka, iskreno ja felne nebi menjao, jer ovom auto savrseno leze... a posto ih menjash, iskreno se nadam da umesto njih dolazi neka mrezasta BBS jotara ! sto se tice e36 316 vs e30 320 u toj prici 316 nema sta da trazi ni u kom pogledu ( start, medjuubrzanje, 0-100, 0-200 ) sanse su 100-postotna prednost e30, naravno ako ovaj e30 nije neki les, mada koliko se secam kleo si se u njega da je masina full ispravna tako da nebi trebalo da je lom...

Link to post
Share on other sites

prelepa kocka, iskreno ja felne nebi menjao, jer ovom auto savrseno leze... a posto ih menjash, iskreno se nadam da umesto njih dolazi neka mrezasta BBS jotara ! sto se tice e36 316 vs e30 320 u toj prici 316 nema sta da trazi ni u kom pogledu ( start, medjuubrzanje, 0-100, 0-200 ) sanse su 100-postotna prednost e30, naravno ako ovaj e30 nije neki les, mada koliko se secam kleo si se u njega da je masina full ispravna tako da nebi trebalo da je lom...

i dalje se kunem da je tako :D msm sada Dzoni treba da se kune :P :D sad kad sam vec uzeo 316i,i ne trazim neku brzinu jbg...da se prvo full sredi sve sto je ostalo,pa cu da razmisljam o konjazi vecoj (tj. motoru drugom)

Link to post
Share on other sites

Ajde Filipe mrs decku sa tebe!! :D Kocka je bombona, zalepi te plastike i zamazi, bice jos bolje! Ne bih ni ja licno menjao borbetice, ali eto.. znas i sam, samo old scool ! :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Ajde Filipe mrs decku sa tebe!! :D Kocka je bombona, zalepi te plastike i zamazi, bice jos bolje! Ne bih ni ja licno menjao borbetice, ali eto.. znas i sam, samo old scool ! :pleasantry:

a sad adioooooo :P :D

Link to post
Share on other sites

hahaha :D

nemenjam ove felne :) nisam jos toliko poludeo :D e30.gif

imam jos jedan par borbet a 4x9 J,pa njih prodajem ;) najverovatnije idu kod filipa,

nemoj ti meni najverovatnije :D nego 100% najverovatnije :P

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

OK, verujem da nešto lepše izgleda, ali kako sada voziš noću? Reći ćeš verovatno da ga ne voziš noću, ali onda bedak sve i uvek moraš da planiraš da se vraćaš po danu... vredi li?

Zar je moguće da si nešto malo sportskiji izgled stavio ispred svoje i tuđe bezbednosti?

Link to post
Share on other sites

Jos nisam vozio uvece,cekam lepo vreme pa da ga isteram iz garaze...ali se vidljivost smanjila za 10 % max i to sa obicnim sijalicama....sa xenonima raslika bi bila skoro pa neprimetna ;)

uostalom ako mi bude smetalo uvece,lako cu skinuti ;)

a folija je ova http://www.kupujempr...lter_id=5841339

Link to post
Share on other sites

Ajde bre, kao da to moze nesto da poremeti, sta treba onaj mucenik koji vozi juga da kaze, sta tek on dovodi u opasnost sa onim "cistim" farovima, i ovako zatamnjeni sigurno daju jacu svetlost od mnogih drugih automobila kojima nisu zatamnjeni farovi....

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.