Recommended Posts

Pozdrav svima!

Da li neko ima iskustva sa zamenom svog polovnog vozila za polovno vozilo u Weltautu?

Ili uopste iskustva sa kupovinom automobila u Weltautu u Srbiji.

Na internetu sam pronasao razne informacije, ali uglavnom polovicne.

Neki ljudi ih hvale iz sve snage, dok drugi pricaju da pri proceni znacaju obaraju cenu automobila, cak i do 30%.

Zanima me da li je neko od vas imao bilo kakva iskustva sa njima?

Hvala unapred i pozdrav!

Link to post
Share on other sites

Kao i svi dileri, obaraju cenu auta koji se otkupljuje - to ne treba ništa da te čudi, jer preuzimaju rizik dalje prodaje istog.

Najbolje je da ti sam prodaš svoj auto ako misliš da možeš da dobiješ značajno više nego što ti oni nude.

Link to post
Share on other sites

Kao i svi dileri, obaraju cenu auta koji se otkupljuje - to ne treba ništa da te čudi, jer preuzimaju rizik dalje prodaje istog.

Najbolje je da ti sam prodaš svoj auto ako misliš da možeš da dobiješ značajno više nego što ti oni nude.

Ma skroz je to u redu sa preuzimanjem rizika, nemam problem sa tim, samo ako se ne preteruje. Vise dobijes naravno ako sam prodajes, samo sto to traje. Pratim oglase za mazde 2 i vidim da neki ljudi prodaju po 6+ meseci, zato sto ne spustaju cenu..

Zanimaju me konretno iskustva sa weltautom, u smislu, da li je neko kupio kod njih, pa se kasnije ispostavilo da kola nisu bas onakva kako oni garantuju (kilometraza, nehavarisana i slicno). Ako neko iz weltauta cita, nemam nameru bilo koga da vredjam, jednostavno takvo je vreme, prosto nikome ne treba verovati previse. Svaka cast izuzecima...

Link to post
Share on other sites