Recommended Posts

jbg brate...ne znam sta bi cale je bio,igor ga izvlacio :D hhahahahhaa :D :D :D ali uglavnom izlazi normalno,kaze svi se zaglavili na istom mestu uzas

kod mene uz brdo izlazi normalno jbt

Link to post
Share on other sites
  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

SERES...KAD,KAKO,GDE,STO,JAO,JAO

pre 10min. istrosio sam 2 aparata za gasenje...

upalio da se malo zagreje pa da idem,usao u kucu na sekund i od jednom...

I STA JA SADA DA RADIM? DA SE UBIJEM LAKO I JEDNOSTAVNO

Link to post
Share on other sites

au druze, bash te poteralo :/ sta da ti kazem, glavu gore, sve se da popraviti, jbg bilo je sta je bilo sad nema nazad . . . Znas li uzrok zbog cega je izbio pozar?

menjano je crevo neko za benzin danas,i proradio je danas na benzin...vozen ceo dan na benzin i sve normalno...i pre 2 sata,eto od jednom siknula vatra i cureo benzin svuda...fala bogu brzo je ugaseno

sa haube i krila farba se istopila,ne cela ali neki delovi,sa branika isto...unutra sve plastike,i ventilator ceo,zastita za haubu,zice,creva...sto sam video nabrojao sam bio je mrak,videcu sutra kako stoje stvari,plasim se ujutru da otvorim haubu,ne znam sta cu da vidim

srce mi se cepa,jbt drugi po redu,prvi je sudar

Link to post
Share on other sites

cuti bolje i tako nego u voznji da ti se desilo . . . ko zna zasto je dobro . . . boze moj, lagano .... mozda je ipak sudjeno da tu legne m50... i u buduce ne daj svakom da cacka oko auta . . .

Link to post
Share on other sites

evo preduhitrise me kolege :)

glavu gore momak! i ja sam slican maler, prvo me maler tjerao sa 318i, udarim ga-napravim ga, pa opet isto :D

a sve jer mi je bilo muka potrazit prokleti abs senzor. nije mi radio.

i da, naravno eto prilike da ubacis neko fino srce. m50b25 na primjer ;)

bez sjekirancije i sve polako. ko zna zasto je to dobro

Link to post
Share on other sites

meni pre m50 treba neki kolega koji zna e36 :) i bmw520ibgd da dodje da proveri plin i sve

i pod hitno mi danas treba glavno crevo iz protokomera u motor sto ide....za e36 92. god 1.6 motor !!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites