Recommended Posts

I ja mislim da je to mnogo bolje!!! Ovaj auto sto sad imas je odlican, lepo se cuje lepo ide i sta vise hoces??? Sramota te sto vozis 1.6 kompleksiras se bezveze!!! Znas kad ces sa 2.0 ili cak 2.5 da se vozikas slatko kao sa ovim, mnogo vise trose i mnogo vise su odrzavanja za jace motore!!!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sto si kupio ovaj ako si hteo 2.0??? Sta ti sad znaci da menjas i zezas se sa tim? Zamisli ti prodas svoj i zoves ovog lika a on kaze malopre oterase auto, sta ces onda sa 1900e nit mozes da kupis auto u boljem stanju od tvog niti tvog mozes da vratis....

Link to post
Share on other sites

Imas kod Nidze sekvent za 4 cilindra, uzmi i ugradi u tvoj i vozaj se, polako sredjuj i trazi neki dobar motor koji ces prvo da sredis pa onda da ubacis a ne da kupis macku u dzaku ;)

pposlusacu te

Link to post
Share on other sites

ma 1.6 ti je skroz ok, lepse se vozi po krivinama od teskih sestaka, makar meni.. Ide lepo, potrosnja je ok, pogotovo uz taj sekvent! Ne znam sto sebi izbijas pare iz dzepa dzabe, bolje skupi pare pa turi neki turbo mali :P

Link to post
Share on other sites

nakupilo se delova cekaju lepo vreme,da radim sa zadovoljstvom :D rucica menjaca,koza za menjac,zvucnici zadnji i za vrata,opruge za spustanje,obrvice,felne (cekaju poliranje kad otopli),volan stize posle 10og mt2,cekam tapacire crne...i na kraju ako ne nadjem remus do kraja marta onda kod pirketa na jedan dobar auspuh :D i SEKVENT :P

Link to post
Share on other sites

moj 999post, zato dobro slusaj :lol:

ako u startu nisi uzeo 6cil, sad je gotovo, to sto imas vozi i sredjuj i cuti, nemoj da ti pada na pamet da ubacijes 2.0 jer bez 2.5 nista neces uraditi a pucices 600e+ nemas klimu nemas plin to je veliki - ali zaleteo si se kad si imao pare u rukama a sada bi neke zamene i te fore, to ne ide, JBG...

mislio sam da markovu temu sa belim cupeom niko nece prestici po postovima ali ti sigurno hoces, imaces temu sa najvise postova na forumu u to sam siguran :lol:

samo napred i cepaj, bitno je da se auto vozi i da uzivas, jebes stayling i te fore, uzivaj u njemu to je poenta

jer gde je BMW kad ti najvise treba, pa u servisu, zato pazi sta radis :***

Link to post
Share on other sites

nije se nasao ni jedan pametan sa 6 cilindara :D a trebao mi je auto...sredjujem ovaj i uzivam,saslusao sam savete i odlucio da ga ostavim,za 2-3-4 godine skupi se kes i doda se jos....pa neki 320i ili 520i 95god pa na gore....i ovako sam sada nakupova delova koji cekaju prolece,i odradio ceo prednji trap (ne pada mi na pamet da ga dajem,ne jos skoro)

Edited by Ljilja
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...