Koju muziku slusate u masini


Recommended Posts

Slusam dance, instrumental i ponesto od domace pop i rock muzike.

Ovaj se topic potpuno bespotrebno pretvorio u link topic. Lakse mi je procitati sta slusate nego skidati muziku sa youtube-a koju mozda i ne volim. Ako je cilj izbaciti sto vise linkova onda ste vi moji idoli. :preved:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sluša se rock i heavy. metallica, ac/dc, motorhead, rammstein, disciplin a kitchme, black sabbath,clash,itd U zadnje vreme malo i Prodigy - Spitfire woaaa kakva pesma !!!!!

Gadafi, bez uvrede ali Blur nisu indijanski pokliči woo hoo, pesma se zove song 2.... Inače pesma je super !!!!!!!! A whale..... Koliko li sam samo skakao na to............Huh

Link to post
Share on other sites

Za Chill Out: Pearl Jam, Bob Marley, Elvis Presley, Vaya Con Dios, Ekv, Block Out - pomalo depresevni, ali zato reciiiiiii.............aaaaaaaaaaa :)

Za Gazelu, Sajam, Kneza Milosa, Autoput ujutru: Zvezdine pesme, Marchello, BG sindikat tj. sve protiv zakona i drzave :D

Za pijane noci: devetesete i starogradske pesme

Link to post
Share on other sites
Za Chill Out: Pearl Jam, Bob Marley, Elvis Presley, Vaya Con Dios, Ekv, Block Out - pomalo depresevni, ali zato reciiiiiii.............aaaaaaaaaaa :good:

Za Gazelu, Sajam, Kneza Milosa, Autoput ujutru: Zvezdine pesme, Marchello, BG sindikat tj. sve protiv zakona i drzave :D

Za pijane noci: devetesete i starogradske pesme

Zvezdine pesme...Taj rad....a i ostalo ti je na mestu!!!!!! :)

Link to post
Share on other sites
Zvezdine pesme...Taj rad....a i ostalo ti je na mestu!!!!!! :)

Jbg brate, guzva je to, i tad obicno histerisem na sav glas i prisecam se obecanja "politicara" o smanjenju guzve :D

Link to post
Share on other sites

Uuuuu,kako sam se naprzio na Saru Brajtman. Cuo sam kod Milosa u kolima,vrh je muzika!!!! Pesma Harem Overture je ultra!

Link to post
Share on other sites

Slusa se heavy,rock,old rock...Purple,Hendrix,Zeppelin,Whitesnake,Maiden,Pantera ali naravno i Presley,Wonder,Toto...verovatno sam ja starija generacija 75.god.

Inace imam i bend sa kojim nastupamo po klubovima,moto zurkama i skupovima,sviramo to sto sam vec naveo.

Ja sviram gitaru,ne znam ima li jos muzicara na forumu? :( :vampire:

Link to post
Share on other sites
ne znam ima li jos muzicara na forumu?

ima ima, Dzoni ubija gitaru, ja nesto nabadam - nisam dugo svirao... mozemo organizovati neki jam na nekom skupu il nesto... :vampire: :(

Link to post
Share on other sites

Znaci za voznju, tj malo izivljavanja po gradu (i van njega) iskljucivo psihodelija ili neki tehno, ovako preko dana malo komercijalnije verzije house ili neki r'n'b....

Ali nemojte mi reci da nikad ne popijete malo pa uvece posle neke zurkice i zabave ne padne nesto domace... neki narodnjak... ili zabavnjak... Ej bre pa sa Balkana smo :(

Nemoguce je bez veselja, mislim mozes da se veselis uz svaku vrstu muzike, ali ipak...

Sve zavisi od godina, mislim da ce motosport, bmwpower, vedran (samo nagadjam)... ta mladja ekipa ljudi znati o cemu pricam...

Link to post
Share on other sites

Da,da Flip,flop setio sam se da sam video Dzonijeve slike sa Malmsteen-ovim i Vai -ovim gitarama,imao sam Vai-a a sada sviram Washburn-a Nuno Betencourt,nego nebitno,bilo bi bas dobro da organizujemo na nekom skupu svirku,a ti razradi prstice pa da sviramo Demon Driver.Pozdrav

Link to post
Share on other sites

ako mislis na malmsteen demon driver "uvek " :preved: evo ti jedan od snimaka koje imash u topic "caskanju"

malo glupiranja na gitari pa vidi..

http://www.youtube.com/watch?v=KsAKcrsQMA0...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Firna3dr1C0

Link to post
Share on other sites
Slusa se heavy,rock,old rock...Purple,Hendrix,Zeppelin,Whitesnake,Maiden,Pantera ali naravno i Presley,Wonder,Toto...verovatno sam ja starija generacija 75.god.

Inace imam i bend sa kojim nastupamo po klubovima,moto zurkama i skupovima,sviramo to sto sam vec naveo.

Ja sviram gitaru,ne znam ima li jos muzicara na forumu? :preved: :preved:

To klaso!! W.A.S.P. Alice Cooper ali Maiden je Maiden.. Run to the Hills! Aces high! Do daske pa pun gas! Kad budesh svirao javi gde je svirka..

Link to post
Share on other sites
To klaso!! W.A.S.P. Alice Cooper ali Maiden je Maiden.. Run to the Hills! Aces high! Do daske pa pun gas! Kad budesh svirao javi gde je svirka..

Vazi druze,obavesticu te da se sastanemo,pa da se ispricamo i isviramo,evo sa Dzonijem dogovaramo svirku,pa ako bude prilike da se malo prozezamo,videcu letos ovde kod mene na Borskom jezeru...

UP THE IRONS

Link to post
Share on other sites
ako mislis na malmsteen demon driver "uvek " :preved: evo ti jedan od snimaka koje imash u topic "caskanju"

malo glupiranja na gitari pa vidi..

http://www.youtube.com/watch?v=KsAKcrsQMA0...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Firna3dr1C0

Naravno,Malmsteen :preved: ,snimke cu videti popodne,ne sumnjam u svirku,trenutno sam na poslu a racunar je brz kao Golf 1.1

Pozdrav

Link to post
Share on other sites
Znaci za voznju, tj malo izivljavanja po gradu (i van njega) iskljucivo psihodelija ili neki tehno, ovako preko dana malo komercijalnije verzije house ili neki r'n'b....

Ali nemojte mi reci da nikad ne popijete malo pa uvece posle neke zurkice i zabave ne padne nesto domace... neki narodnjak... ili zabavnjak... Ej bre pa sa Balkana smo :preved:

Nemoguce je bez veselja, mislim mozes da se veselis uz svaku vrstu muzike, ali ipak...

Sve zavisi od godina, mislim da ce motosport, bmwpower, vedran (samo nagadjam)... ta mladja ekipa ljudi znati o cemu pricam...

Slazem se sa tobom, ali u mom slucaju ( dva oduzimanja vozacke za godinu dana, zbog cirke ) kada se popije "koje pivo" moram da se vracam tudjim kolima, pa se tad oplete neki stari narodnjak :preved:

Link to post
Share on other sites
ako mislis na malmsteen demon driver "uvek " :preved: evo ti jedan od snimaka koje imash u topic "caskanju"

malo glupiranja na gitari pa vidi..

http://www.youtube.com/watch?v=KsAKcrsQMA0...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Firna3dr1C0

Lepo,lepo Dzoni to sam i mislio "master of arpeggio".Bas sam te pogodio sa Demon Driver jel da?Kompletan solo je sa takav.

O.K. kada se vidimo przimo Malmsteen-a,Vai-a,Satch-a pa za drugare ZZ TOP,AC DC,WHITESNAKE...

Link to post
Share on other sites
Lepo,lepo Dzoni to sam i mislio "master of arpeggio".Bas sam te pogodio sa Demon Driver jel da?Kompletan solo je sa takav.

O.K. kada se vidimo przimo Malmsteen-a,Vai-a,Satch-a pa za drugare ZZ TOP,AC DC,WHITESNAKE...

nije problem nego ovo je snimano skoro pre 2 meseca..... ali JA ne VEZBAM gitaru aktivno vec 4 goodine :preved: samo mi stoji spakovana dok ne istrci svirka :buba: :buba:

Link to post
Share on other sites