Koju muziku slusate u masini


Recommended Posts

Evo ja sam malo mator (70god.) pa i nisam za ovo novo, vec mi se u autu uglavnom vrte Creedence, Lynyrd Skynyrd, Zeppelin, Santana, Pink Floyd itd. Uglavnom rock ali inace veliki sam obozavalac psihodelije pa zato slusam najcesce jednu grupu za koju vecina vas nikada nije ni cula, mozda 95% vas, Nemacki psiho bend, Eloy.

Da ne sirim dalje sta vi inace slusate, mislim ono po gradu i po auto-putu kada ga gazite.

p.s. Nevezano za temu, zna li neko gde da nadjem, ili ima li stvari od nase stare BG grupe takodje malo poznate, Igra Staklenih Perli. Ako iko ima neka se javi.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i ja sam roker u dusi slusam i dalje rok ali ne tako cesto kao nekada i alternativu hard core ... sada volim da istrazujem nove pravce i sebe u muzici..

muzika je moj heroin za usi :o

evo nesto za tebe psiho :D

http://www.youtube.com/watch?v=_ZFHszG1Xvs

http://www.youtube.com/watch?v=fU_8chZtnIY

Link to post
Share on other sites

i ja sam roker u dusi slusam i dalje rok ali ne tako cesto kao nekada i alternativu hard core ... sada volim da istrazujem nove pravce i sebe u muzici..

muzika je moj heroin za usi :o

evo nesto za tebe psiho :D

http://www.youtube.com/watch?v=_ZFHszG1Xvs

http://www.youtube.com/watch?v=fU_8chZtnIY

Haha, evo ti psiha, mozda se nekome svidi, tj, svi koji vole Pink Floyd, odusevice se ovim.

Link to post
Share on other sites

@nirvana:

"Evo ja sam malo mator (70god.) pa i nisam za ovo novo..."

E, bre, nirvana, ubicu te zbog ovog "mator" (zar tako ti svojoj drugarici) :o .....

...Zeppelin, Purple, Aerosmith, Pink Floyd, Billy Idol..

Vau, da si musko, rekao bih, moj covek, medjutim posto si dama, nije bas umesno da kazem, moja riba :D

Bez uvrede.

Dobar izbor, a i sta bi drugo ako smo generacija ili te godine.

Link to post
Share on other sites

sve zavisi od raspolozenja... obicno narodnjake... mada ako sam neraspolozen onda neku laganicu, npr. one italijanske lagane....

sve u svemu mogu dosta toga da slusam al REP ne podnosiiiiiiiiiiiiiiiiiim........... pi

Link to post
Share on other sites

..snoop,xzibit,ludacris,cypress,ajsa i jos mnogo toga kada sam raspolozen,kad sam ske*an vlado g,a kad se vracam iz nocnog provoda "veseliji" nego inace onda toma zdravkovic :o

Link to post
Share on other sites

hevy metal i opsta kontrast dens domaci u popularnom nazivu zeldi

Whitesnake led Zeppelin.................................................................................dog je spisak a mene mrzi da kucam :o

Link to post
Share on other sites

sve zavisi od raspolozenja... obicno narodnjake... mada ako sam neraspolozen onda neku laganicu, npr. one italijanske lagane....

sve u svemu mogu dosta toga da slusam al REP ne podnosiiiiiiiiiiiiiiiiiim........... pi

Pa ti koju stanicu pustis ono italija :o

Link to post
Share on other sites

Ja picim narodnjake 24/7 :P Crno meche i te fore :D :D :D I radio Pink. A kad poplavim od toga,posto mi se uvek nesto vrti pa me smori nakon odredjenog vremena,pustim strani dens,ono fazon '97. i tako to. Rep, r'n'b i to ne mogu organski da podnesem,ne samo u kolima nego i inace. A kad putujem negde kolima,pustim ponekad klasiku,onako tiho,da odmorim malo mozak :) Hehe,iz krajnosti u krajnost :lol:

Link to post
Share on other sites
' date='Feb 4 2008, 00:24' post='20240']

Pa ti koju stanicu pustis ono italija :P

haha, pa jeste... preko mora pichi signal iz italije... cak je i bolji signal od nekih cg radio stanica... :lol:

Link to post
Share on other sites

vi sto slusate narodnu jer ga odvrnete do maximuma ono brate do daske ponekad ? :D

ujedno mislim

kao sto ne ide plin u M-a tako ne ide turbo-folk-gti i u bembu :D a pogotovu ne i lakat kroz prozor moze samo varijanta glava kroz šiber :P

:lol:

Link to post
Share on other sites

heh gadafi pa nismo bas TOLIKI seljaci :lol: ono znas, tipa odvrnes muziku do daske, ides kroz centar grada, otvoreni svi prozori, ruka kroz prozor, naocare ovo-ono i pichi "rado te se setim ljubavi staraaaa" hahahaaaa...

mada bude nekad i slicnih scena vikendom kad se vracamo iz grada... :P :D :D

Link to post
Share on other sites

Jes da ne vozim BMW jos ( oceva Mazda 6...), ali rock ili retko house - to vise zbog drustva... Whitesnake, Motley Crue, Yngwie Malmsteen i jos mnogo toga...

Volim i radio da slusam, nikad ne znas sta je sledece :lol: radio Planeta i Holiday u 90% slucajeva...

Link to post
Share on other sites

Jes da ne vozim BMW jos ( oceva Mazda 6...), ali rock ili retko house - to vise zbog drustva... Whitesnake, Motley Crue, Yngwie Malmsteen i jos mnogo toga...

Volim i radio da slusam, nikad ne znas sta je sledece :D radio Planeta i Holiday u 90% slucajeva...

Moj covek/..../..../.../ :lol: :P

Link to post
Share on other sites