Postavljanje zvucnika e34


Recommended Posts

Kako najbolje i sa sto manje stete probusiti zadnju tablu to jest lim na e34,i da li znate ko to radi,ja sam se nesto razmisljao sa brusilicom ali :D nema sanse ,samo bih napravio pozar u autu

Link to post
Share on other sites

meni je na e30 radjeno u servisu ozbiljnom i radjeno je sa ubodnom testerom, a na e36 se jos nisam usudio da secem

..ni ja se ne usudjujem . Ja sam uspeo da na postojece rupe stavim elipse,napravio nosace.. Mada dosta gusi zvuk

Link to post
Share on other sites

..ni ja se ne usudjujem . Ja sam uspeo da na postojece rupe stavim elipse,napravio nosace.. Mada dosta gusi zvuk

kad se to vec radi, onda bi usput moglo oko te rupe da se dampira i onda ce biti ok,nece biti distorzije ili nekakvog izoblicenja

Link to post
Share on other sites

babic je neki dan to radio , sacekajmo njega da postavi slike

Link to post
Share on other sites

Dajte neki kontakt ko to radi, neki servis ili sta vec,ja necu i ne znam da skidam zadnje staklo pa ne bih da napravim sranje

inace mislio sam da pravim rupu brenerom :)

Link to post
Share on other sites

samo ubodna testera ako hochesh to da lichi na neshto...

ja sam skoro to radio i polomio sam 5 testerica ali am zavrshio posao i chuchnule su do jaja

postoji samo jedno pravilo: sechi ubodnom SAMO iz gepeka

u protivnom ode zadnja shajbna

ja se nisam zamarao sa medijapanom iako sam to imao chak i gotovo, jedini razlog je taj shto i dalje hochu da imam zavesicu

Link to post
Share on other sites

Ja nisam mogao iz gepeka posto mi je u gepeku boca, pa sam sekao malom brusilicom iznutra...mislio sam da cu se ispeci ko prasence ali to se nij desilo...

Link to post
Share on other sites

Uf laknulo mi je sto ne moram da skidam zadnju soferku,inace sam baksuz do jaja tako da bi mi se nesto sjebalo 100 %(pukla soferka ili bi curila voda posle vracanja i tako to B) )

samo da nabavim ubodnu i da nadjem malo free time i kacim slike

hvala svima

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...