e30 325i (treci po redu)...


Recommended Posts

Auto je uvezen iz svajcarske 2007,u odlicnom stanju,88 god.,od opreme ima:m-technic 2 osim prednjeg podbranika,mt1 volan,mt2 bord,kadice,fabricke patosnice,fabricka el. antena,4x el. podicaci,el. siber,bosch telefon,maglenke,xenon,alu felne(nista posebno),servo,abs,grejaci retrovizora,grejaci prskalica,grejac bravice,boja-diamond-swartz,5-vrata,sve radi,treba da se zamene prednji amortizeri i jos neke gluposti na trapu ali inace auto je u odlicnom stanju....bice i slika krajem ove nedelje....:D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fali mu orig.rucica menjaca M/// i skinuti to bavaria i ispolirati auto, jer MT2 je MT2 i zasluzuje da bude zakum-pakum ! ;) Srecno..

Link to post
Share on other sites

p3150270.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p3150273.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p3150274.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p3150288.jpg

Uploaded with ImageShack.us

el. antenu smo skinuli posto su je polomili,motoric radi,treba da narucim sa e bay-a nov ovaj deo,kupio sam nov tepih u gepeku i ove sto idu sa strane,plastike preko prednjih zvucnika sa izolacijom,tapacire,zamenili prednje gume,..

p3150293.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p3160303.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p3160304.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites

Fali mu orig.rucica menjaca M/// i skinuti to bavaria i ispolirati auto, jer MT2 je MT2 i zasluzuje da bude zakum-pakum ! ;) Srecno..

To cu da kupim ubrzo,uzeo sam mt2 volan,skinucu ovo bavaria,a auto je polirao prethodni vlasnik i to su bas lose odadili,poznaje se pasta po ivicama a i krov su nesto sjebali to treba da vidim sa farbarom,ali polako sve ce da se sredi....inace hvala na predlozima....:D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Druze, sve razumem, ali sto glavcine ofarba??? :)

Pa kad sam sve skinuo,opeskario,zastitio normalno da cu da ih ofarbam,sigurno necu da ih ostavim rdjave...:)

Link to post
Share on other sites

U auto industriji postoje stvari koje se sa razlogom prave u mikron, da li si nekad video na netu da neka ozbiljna firma prodaje ofarbane distancere za tockove?

Link to post
Share on other sites

U auto industriji postoje stvari koje se sa razlogom prave u mikron, da li si nekad video na netu da neka ozbiljna firma prodaje ofarbane distancere za tockove?

Ofarbao sam ih i iznutra,kao i svaku kuglicu po na osob u razlicite boje...:D

Link to post
Share on other sites

ako si ih ofarbao i to ce da sebas vidi jer kosi je bas suplja felna pa ces svaki dan da se divis svom radu a to za izbor boje tvoja stvar... tvoj auto tvoj izbor samo da nije rdjavo :thumbsup:

Link to post
Share on other sites

ako si ih ofarbao i to ce da sebas vidi jer kosi je bas suplja felna pa ces svaki dan da se divis svom radu a to za izbor boje tvoja stvar... tvoj auto tvoj izbor samo da nije rdjavo :thumbsup:

Hvala...:))))

Link to post
Share on other sites