e30 325i (treci po redu)...


Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svaka cast za opremu druze...jedva cekam da vidim kad se sve to lepo ubaci u auto.. :D

P.S. Jel moze neko da mi kaze cemu sluzi ovaj kruzic sa prorezima u gornjem levom uglu na slici iznad...? Oduvek me zanimalo sta je to... :glare:

Link to post
Share on other sites

Svaka cast za opremu druze...jedva cekam da vidim kad se sve to lepo ubaci u auto.. :D

P.S. Jel moze neko da mi kaze cemu sluzi ovaj kruzic sa prorezima u gornjem levom uglu na slici iznad...? Oduvek me zanimalo sta je to... :glare:

da nebude previse opreme ;) svaka cast

mali zvucnik borda!

nego mene interesuje sta je na onom poklopcu iznad vozacevih nogu,ono malo pored zvucnika borda?

Link to post
Share on other sites

Ne bude ili kako bi ti rekao:NEBUDE previse opreme,kad nema sta da se kenja a da se pri tome ne zna sta je e34 sta e30,ovo je fabricka oprema,ovo nije automatsko grejanje od fapa pa da bude previse...

Miki_BMW u tom otvoru dolazi senzor temperature,nisam siguran 100%,taj otvor je na ovim panelima gde stoji cd i ostalo veci u obimu u odnosu na ove obicne bez automatskog grejanja,uporedicu ih bas..

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nasao neke stare slike:

boi2gvrm.jpg

su8r8ih7.jpg

2a5sqpsv.jpg

m6qnhwol.jpg

prva pomoc:

i23kooot.jpg

osvetljenje tablice novo:

ebnukq5z.jpg

nosaci farova sa nosacem motorica za stelovanje ostale jos cevi da se osposobi sistem:

4wxxohia.jpg

kasnije u toku dana jos nesto zanimljivo stize :D

Link to post
Share on other sites

Jel istina da si kupio neke grbave fake alpine?

Link to post
Share on other sites

Jel istina da si kupio neke grbave fake alpine?

Istina je,sreca stiker originalan na njima,ostalo nije bitno....trazio si nesto konkretnije za ovaj auto,evo :P

Link to post
Share on other sites

Morace malo distanca, ali najkulturniji tocak za kocku koji sam imao...

Link to post
Share on other sites