e30 325i (treci po redu)...


Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stigle plastike na a stubovima sa izolacijom u odlicnom stanju,plastika kod kasete takodje i sa nalepnicom ovom na slici,tabla sa izolacijom ali imam jos jednu vec ovde predstavljenu skinuta s auta koji je presao ni 100.000 ali nema zastitu tako da cu videti koju cu da stavim,ova je takodje u odlicnom stanju,sl nedelje stize unutrasnja konzola sa filterom za kabinu,to ce biti treca,od tih svih treba da se napakuje jedna s automatskom klimom i ostalim stvarima i na kraju jos jedna veca novost,stigle alpine,evo nekih slika :D

img5085.jpg

img5086.jpg

img5087.jpg

img5091.jpg

img5088.jpg

img5118.jpg

img5123.jpg

img5119.jpg

Link to post
Share on other sites

Ocekujem sledece godine da se spakuje veci deo koliko mi to vreme bude dozvolilo,kupljene jos neke stvari i ubrzo zavrsavam sa kupovinom polovnih delova,sledece na spisku su novi delovi,cim to zavrsim krece prava restauracija svega.. :e30:

Link to post
Share on other sites

Ne moze da se radi bez materijala :P

Ma polako skupim sve i onda pakujem a ne stavim nesto pa posle skidaj itd.,ovako skupim sve sto mislim da treba i onda sve to lepo spakovati,jeste oduzeno ali svakako ne bih mogao brze zbog obaveza..

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

skidam kapu ... svaka cast na prikazanom

imas jako lep i redak autic ! sa tim zivcima i interesom za detalje uopste ne sumnjam da ces napraviti UNIKAT

Puno srece i lepih slika za nas forumase :-)

Link to post
Share on other sites

Alpine su mu legle maximalno. :preved:

Pogledao sam celu temu vec drugi put, samo napred :)

Link to post
Share on other sites

Hvala svima na podrsci,planovi za dalje su sledeci:

Ovog leta ide kompletno rasturanje auta da ostane samo skoljka koja od nove godine ima zakazano kod farbara,krecu pripreme da bi se do sledeceg leta vratila ofarbana pravac u garazu,do tad tj do kraja ove godine imam napravljen spisak novih oem delova koje hocu da kupim a plastika i stvari nikad dosta,sta bude moglo u delti sta ne nasao sam po nekim Nemackim i drugim firmama koje nude original delove tako da cu uspeti sve da prikupim nadam se,do kraja godine ako naleti planiram isto da kupim m3 tacho,motorsport lajsne na pragovima koje mogu nove da se poruce,odmor za nogu i jos po neka stvarcica,pocetkom sledece godine tj do leta kupovina svih delova potrebnih za trap i od leta napokon pakovanje najpre trapa i jos po necega i posle nastavak radova...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...