e30 325i (treci po redu)...


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo slika sa borbet felnama probao da vidim kako ce da stoje,nemam bas vremena sad oko auta zbog prijemnog i skole tako da sam malo stao sa radovima,kupljeni jos neki delovi,postavicu slike sutra..:)

20130209366.jpg

20130209367.jpg

20130209370.jpg

Link to post
Share on other sites

Kako je dobar auto... Za felne bas nisam siguran

Hvala,stavio sam ih cisto da vidim kako stoje pa rekoh da podelimo utiske,na kraju ide nesto drugo,videcemo sta..

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Krenuo fakultet pa nemam vremena bas za kocku ali delovi se prikupljaju sto se opreme tice polako se privodi kraju,evo sta je stiglo iz Nemacke :D

MT2 podbranik nikad krpljen varen i slicno,potrebno farbanje ali inace u odlicnom stanju:

wsnv.jpg

Uploaded with ImageShack.us

gean.jpg

Uploaded with ImageShack.us

0c2b.jpg

Uploaded with ImageShack.us

eo1b.jpg

Uploaded with ImageShack.us

ai9b.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zl55.jpg

Uploaded with ImageShack.us

1spg.jpg

Uploaded with ImageShack.us

cv67.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Bmw aparat za gasenje sa sve nosacem :D

j39b.jpg

Uploaded with ImageShack.us

tfdi.JPG

Uploaded with ImageShack.us

///M svetleca rucica,kozica je u perfektnom stanju,rucica treba presvlacenje ali najverovatnije cu novu

sbq4.jpg

Uploaded with ImageShack.us

///M kozica rucne u perfektnom stanju :D

8aq5.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Kompletan tempomat :e30:

i4s9.jpg

Uploaded with ImageShack.us

80rv.jpg

Uploaded with ImageShack.us

h90g.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Bmw lampa u perfektnom stanju

73ze.jpg

Uploaded with ImageShack.us

I jedan od meni omiljenih delova

nowi.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Toliko za sad :e30:

Link to post
Share on other sites

Ahaha..ne da svaba,ma ne znam ja sam svracao na otpad gde se samo kocke rasturaju a inace za ove ratitet delove kidaju sa cenama a opet tu sam jedino i nasao sta sam hteo i opet dosta toga nema,treba da se zna i mnogo vremena,ovako tesko,cene kao na e bay mozda za nijansu nize..:)

Ali svaki auto koji se rastura je boli glava,imase 2-3 kocke mt1 kao nove..:D

Link to post
Share on other sites

Jedva cekam da krenem da je pakujem,od nove godine planiram da ubrzam sa radovima,neki planovi za sl godinu su da se kompletira oprema,dosta delova novih da narucim od guma,plastika kojih ne vredi kupovati polovne,sredi kompletno motor,trapovi,kocnice,najverovatnije ofarba i vrati to,pa one tamo godine da se zavrsi u potpunosti..treba mi mnogo vise vremena jer studiram,drzim neki vw otpad uz to tako da sam sa vremenom slabiji ali za dve godine ce biti gotov onako kako sam ja zamislio taman dok skupim svu opremu i detalje :e30:

Link to post
Share on other sites

Sledeci put ce ti tema biti obrisana, rekao sam da je gotova prica o ovome, ako imas problem resi to s njim

Tvoj Warn status je od ranije na 70 od 100, zbog vulgarnosti, provociranja i vredjanja

A Dejanu je receno da pazi da se ovo vise ne ponovi ko god da je kriv

Inace svi dogovori i ostalo oko oglasa se obavljaju iskljucivo na pm, ne javno uz komentare tvoje i komentare ostalih

I procitaj pravila foruma

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=5466

Lepo je to sto radis i kako sredjujes auto, nemoj da blatis temu, nastavi onako kako je tema krenula

Pozdrav

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Nakon nestrpljivog iscekivanja stigli su delovi iz nemacke,ovim putem se zahvaljujem sandokanu za odlicnu saradnju,u pitanju je automatska regulacija temperature,sve fabricki na broju,ubrzo stize jos jedan paket ;D,jos malo i prikupljena sva dodatna oprema i napokon da krenem sa restauracijom i pakovanjem svih ovih delova..pozdrav

gsxv.jpg

au62.jpg

x39p.jpg

x8xj.jpg

dcgg.jpg

ej3d.jpg

rfvv.jpg

u4iu.jpg

r4d8.jpg

emky.jpg

5rw7.JPG

drugi HVAC panel je poslat jer je onaj prvi slomljen a ovaj drugi nije,a takodje ima veci otvor za senzor itd..

Link to post
Share on other sites