Recommended Posts

Ukratko.. Trenutno sam u Italiji, za vikend planiram za BG, ali na putu ovamo, pogodi me kamicak u soferku.. Nije bilo nista odmah, ali onda krenulo lagano da se siri(kao sto to uvek biva) i to ne moze biti na gorem mestu, krenulo je iz donjeg levog ugla i pici po dijagonali preko cele soferke.. za sada je parnica oko 30ak cm, ali ne znam jos koliko ce se u putu prosiriti..

Pitanje je da li neko zna, dal mogu da predjem granicu tako ili ce da me smaraju..

Ne bih ovde menjao soferku ni u ludilu, a izbego bih i Sloveniju i Hrvatsku, tj, najradje bih je zamenio kod nas..

Link to post
Share on other sites

Ja sa napuklom bio van vise puta i niko nista ne kenja, cak ni nalepnicu nemam evo skoro cela registracija izadje i isto niko nista :blink:

Link to post
Share on other sites

Ja bih ti preporučio da stavisš polovnu originalnu umesto nove aftermarket jer skoro svaka koja nije originalna ima blagu dioptriju na koju se vremenom navikneš ali u početku jako smeta... Ja sam se jednom zeznuo i nikada više...

Link to post
Share on other sites

Mozes da stavis sta god hoces, imas kod njih a mozes i da kupis polovnu pa da ti ugrade, ja sam kod Ade a i servis je tu :)

Link to post
Share on other sites

bgsinger

Polovnu cu i traziti prvo, ako neko ima moze da mi ponudi na pm, E39 2000god, nije restyling ako to ima neke veze, ima senzor za kisu..

Iga

Pretpostavljam da mislis na NOVUS dole kod Gazibare..

Link to post
Share on other sites