A da ukinemo oglase?


Recommended Posts

Neko je nesto prodao preko foruma, nisam bio tu neko vreme pa nisam obavesten ?

:D

Link to post
Share on other sites

glupo je ukidati oglase,ja sam dosta stvari ovde saznao,naucio,neke stvari sam i slucajno saznao preko oglasa i dosao do nekih delova i sitnica,po meni sve to na neki nacin i kosta,ja sam za to da se uvede neka godisnja clanarina po nekoj ceni koja je pristupacna svima,mada dobra je i predlog za mesecni limit.P.S -danas dosao iz Kragujevca bio malo kod tasta u posetu i na telefonu trazim wireles da vidim ima li koji u okruzenju kod kuce da vidim neke rezultate na livescore,refresh, search kad neki car stavio"PLATI PA SE KLATI"i katanac pored,necu da uporedjujem to sa ovim predlogom o ukidanju oglasa,ali ne moze da skodi, a i danas nema nista dzabe a i ne treba da bude.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Pola forumaša ovog foruma je i na BJBikers :D

Što se tiče teme, ovaj forum funkcioniše ovako od osnivanja, ne vidim zašto biste sad izmišljali toplu vodu. Ako vam je dosadno na poslu pa ubijate vreme na forumu, gledajte da to ne utiče na ostale.

Link to post
Share on other sites

a da uvedemo PDV za prodavca i za kupca i te pare uplatimo u budzet za predizbornu kampanju?

ahahahahahahahahaha,care

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

mene samo nervira sto neki nemaju osecaja i etike.ako se bave trgovinom zar nije glupo ne platiti 2 crvene za godinu dana a prodaju sve sto mogu preko foruma.a maxa treba da plati 4 crvene

Link to post
Share on other sites

Verovatno ima pojedinaca koji su ovde samo da bi profitirali, to sankcionisati nekako,...

A ukidati oglase, nikako.

I ovako su forumi pukli poslednjih par godina :{

Link to post
Share on other sites

Nisam ništa prodavao na forumu, ali ni kupio (za sada), ali zašto bi uopšte ukidali oglase ?

Između ostalog, na forumu gde ljudi mogu da se informišu o konkretnom problemu,

mogu i da se dogovore oko kupovine nekog dela.

Podržavam Vranjina, u smislu da su oglasi korisni i za članove, ali su korisni i za sam forum.

Takođe, nije loša ideja o ocenama (pozitivnim ili negativnim), pa kada prodavac ima zabeleženih

npr. 30 pozitivnih ocena, od svojih dosadašnjih kupaca, lako je novom kupcu odlučiti se da poruči deo i plati pouzećem (ili obrnuto).

Link to post
Share on other sites