Cuvajte E30 modele


Recommended Posts

Sta sam hteo reci sa time, kod nas u Nemackoj je sve teze naci bilo koji model E30 da je u dobrom stanju ono sto je bolje biva svaki dan sve skuplji, tako ako imate mogucnosti ne prodavajte sada vec kasnije ako budte hteli uopste da prodajete, jer ovde ulaze u klasu Youngtimere, mada znajuci prave ljubitelje E30-tke nece prodati.

Ali ko ima interesa da ipak da proda ucinite kasnije...

:e30:

Link to post
Share on other sites

Mozda e36 lepse(novije)izgleda,ali cini mi se da je dosta nekvalitetnije odradjena u odnosu na e30...vidjao sam e36-ce koje ne mogu da dignem na dizalici koliko su trule,uglavnom su bile tu oko 95-96god...znaci katastrofa...i dosta vidim da su joj radili limariju,sto jednostavno ne volim...znam da ima i kockica koje su trule,ali sve su stare po minimum 20godina i vise...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Isto i ja mislim. Sad je uglavnom mlađi tj fensiji momci opisuju kao krša za otpad.

Pa u ogromnom broju slucajeva i jeste... Dobra kocka je vec retkost, groblje je masovno, tu mu se i e36 priblizio, masa lomova.

Link to post
Share on other sites

Pa u ogromnom broju slucajeva i jeste... Dobra kocka je vec retkost, groblje je masovno, tu mu se i e36 priblizio, masa lomova.

Sta znaju mladji sta valja ;) :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Dal znaju ili ne, ne znam, al znaju 100% na šta se klinke "lože". Sigurno neće na kocku od 1000€

PPF u kom svetu ti zivis? Ja neznam sta ti znas i ocemu mislis i ne bih hteo znati ali ti si sasvim pogresno shvatio neke cinjenice i pojam sta sam ja hteo da kazem sa ovom temom!

Nekome ocigledno vozilo sluzi za produzivanje polnog organa, rofl....

Link to post
Share on other sites

PPF u kom svetu ti zivis? Ja neznam sta ti znas i ocemu mislis i ne bih hteo znati ali ti si sasvim pogresno shvatio neke cinjenice i pojam sta sam ja hteo da kazem sa ovom temom!

Nekome ocigledno vozilo sluzi za produzivanje polnog organa, rofl....

Ma nisi ti skontao šta sam ja mislio. Današnji momčići od mame i tate uzimaju skuplja kola itd... da ne dužim.

Ja lično više volim videti kocku do 00 nego e46 bilo kakav.

A tih ~20000 nikad u Srbiji nećeš ni ti ni bilo ko moći da dobije... Ovde je takav mentalitet da će da pitaju koliko ćeš ti njemu da daš da ti uzme kola.

Link to post
Share on other sites

Ma to i ja kazem kod nas od tih para nema nista ali ljudi i dalje gledaju pa pocinju za kocke da traze po 4,5000e ili za 8ice po 10,12oooe,vide cene u nemackoj i aj sad kod nas a sto nasi automobili i trziste nemaju veze sa vezom sa njihovima to je vec nebitno :dance3: :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites

Ma kocka je mama,tata,bata i kravata,pošto sam uglavnom vozio automobile koji su parirali kocki u svoje vreme,po svemu je autina u odnosu na druge.NE prodajemo kocke :give_heart: ,i prenesi tim švabama da naše kocke nisu na prodaju i nećemo zamenu stare lampe za nove i hebo ih mercedes 190,opel suza i golf II :bad: nek njih kolekcioniraju .A kockama samo nek priđu :hunter: :hunter: :2u4pvecna8:

Link to post
Share on other sites