Recommended Posts

Pa pitam ako si ga kupio u BG rasturenog u Brace Jerkovic,ja sam trebao da ga uzmem,pa pitam samo da vidim da li je to taj

Taj je dosao u Beograd sa mnom. Tj, godinu dana pre mene ga je vozio neki sto radi sa delovima, kao mehanicar, ovo ono, pre njega neki ciga iz neke selendre u vojvodini (ciga je extra lik), a pre njega 3-4 godine je vozen u nekom selu kod Lazarevca, a oni ga kupili od Ljumovica iz obrenovca, koji ga je uvezao, na primer 96-97god.

Osim tog Ljumovica, koji drzi tehnicki pregled, svi su mu samo jebali majku. Onda je nekom napravio problem i morao je da uradi motor. Ovi pre cige. Po mojoj proceni, posto znam koliko je ko presao sa njim, mislim da je motor radjen pre 25000km. Uradjena je full generalna.

To mi je rekao Rade Stenka koji je ladno znao da imam nalepnicu 2x3cm na zadnjoj soferki na kojoj pise tehnicki pregled Ljumovic.

Imao je crno sivu kozu koja je bila u odlicnom stanju, prema recima svih prethodnih vlasnika, ali sam je ja komplet zamenio jer nisam mogao da je gledam koliko je bila urnisana...

Link to post
Share on other sites
Taj je dosao u Beograd sa mnom. Tj, godinu dana pre mene ga je vozio neki sto radi sa delovima, kao mehanicar, ovo ono, pre njega neki ciga iz neke selendre u vojvodini (ciga je extra lik), a pre njega 3-4 godine je vozen u nekom selu kod Lazarevca, a oni ga kupili od Ljumovica iz obrenovca, koji ga je uvezao, na primer 96-97god.

Osim tog Ljumovica, koji drzi tehnicki pregled, svi su mu samo jebali majku. Onda je nekom napravio problem i morao je da uradi motor. Ovi pre cige. Po mojoj proceni, posto znam koliko je ko presao sa njim, mislim da je motor radjen pre 25000km. Uradjena je full generalna.

To mi je rekao Rade Stenka koji je ladno znao da imam nalepnicu 2x3cm na zadnjoj soferki na kojoj pise tehnicki pregled Ljumovic.

Imao je crno sivu kozu koja je bila u odlicnom stanju, prema recima svih prethodnih vlasnika, ali sam je ja komplet zamenio jer nisam mogao da je gledam koliko je bila urnisana...

Jebote, pa ovo je pravi rodoslov. Svaka čast majstore, nego reci jeli se ciga češljao na razdjeljak i kakvim je šamponom prao auto, kako si čovječe došao to takvih informacija BIA, CIA, MUP, KGB, ili možda FBI!??? Nečini li ti se da možda malkooo pretjeruješ sa brigom - ovo sam rekao krajnje dobronamerno, opusti se čovječe, pući ćeš od tolike arhive :wink2: :rolleyes: :rolleyes:

Link to post
Share on other sites
Jebote, pa ovo je pravi rodoslov. Svaka čast majstore, nego reci jeli se ciga češljao na razdjeljak i kakvim je šamponom prao auto, kako si čovječe došao to takvih informacija BIA, CIA, MUP, KGB, ili možda FBI!??? Nečini li ti se da možda malkooo pretjeruješ sa brigom - ovo sam rekao krajnje dobronamerno, opusti se čovječe, pući ćeš od tolike arhive :acute: :bye: :blink:

Ako ti imas mali hard disk, ne znam sta da ti kazem, moj je vrlo velikog kapaciteta, a posto mi je procesor preterano brz, a cesto nema sta da uradi pa gura razne informacije u hard...

Link to post
Share on other sites