Recommended Posts

Pozdrav BMW drugari :)) Nadam se da cemo se lepo druziti :D

Evo odma i jedno pitanje :

Pre 2 dana sam u italiji uzeo BMW 320d E90,2006 godiste,145 000 kilometara,uzet u auto kuci,godinu dana garancija.Posto mi je ovo prvi BMW,(kada sam ovoga video zaljubio sam se :) ) ,koje su mu mane i prednosti,da li je tacno da ode turbina vrlo brzo,trapovi idt,ili je to poboljsano na ovoj verziji posle 2005 godine? Nadam se iskrenim i tacnim savetima i odgovorima,pozdrav :) Evo i par slikica :

3005db816yn0.jpg

3005db816yn2.jpg

3005db816yn1.jpg

3005db816yn5.jpg

3005db816yn3.jpg

3005db816yn4.jpg

Link to post
Share on other sites

dobrodosao

ako budes postovao osnovna pravila, kao sto je sale vec opisao, sa turbinom ne bi trebao da imas problema, a posebno obrati paznju na hladjenje turbine nakon "zivlje" voznje, znaci nemoj odmah da ga ugasis nego mu dozvoli da je ohladi uljem tj da motor radi neko kratko vreme (min ili dva), a mozes da ugradis i turbo timer koji ti dozvoljava da ukljucis alarm/immob tj zakljucas kola dok ona josh uvek rade tj hlade tpunjac. Zagrejavanje motora(i turbine) ti je klasika to verujem vec znas.

Link to post
Share on other sites

Hvala svima :) Da,da,upoznat sam sa tim hladjenjem i tako to,pridrzavacu se toga maximalno,i naravno redovan servis i sve bi trebalo biti ok...A garanciju od godinu dana sam dobio skoro na sve delove,pocev od sitnih kvarova pa do turbine,katalizatora itd...Hvala jos jednom :)

Link to post
Share on other sites

Jel to BMW garancija ili to ona daje kao lokalni diler? jer ako nije BMW garancija onda sta god da bude moraces kod njega da radis u Italiji, osim ako priznaje nase racune, mada sumnjam u to, jesi li ga pitao u vezi toga?

Link to post
Share on other sites

Garancija mi vazi u celoj Evropi...Al nadam se da nece doci do kvarova :) U slucaju nekog veceg kvara imam pravo da uzmem od njih drugo auto dok moje u potpunosti ne bude popravljeno,tako garancija nalaze...pozdrav

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ljudi pa decko zivi u Italiji, ovako kupljen polovnjak mu je najidealnija prica.. A ova felna mu je jedna od lepsih fabrickih, na crnoj boji pogotovo lepo stoji! Srecno i da te posluzi! :preved:

Link to post
Share on other sites

lep auto! za kilometrazu pogledaj na nekoj ozbiljnoj dijagnostici posto su Italijani ozbiljni prevaranti!

da bre .... a mi "volimo" da kupujemo 120 000km , za 2 500E ... ovi nasi preprodavci su kao bolji ??? U Italiji cena auta ti sve kaze , ako je za DZ zna se zbog cega je i obratno .

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 month later...