Recommended Posts

nazalost bose nije isao u e46, ali na nasu srecu isao je harman cardon, ali to naci je malo teze, a cene , tugaaaa... ubaci bolje neke kvalitetnije aftermarket... i ja isto planiram da menjam ove napred, zadnje sam vec promenio magnatovim elipsama... javi ako pre mene nadjesh neke dobre prednje.. pozz

Link to post
Share on other sites

To ste u pravu. Znači, samo su malo bolji od ćeletovog tranzistora :lol:

Ima da ih menjam pod hitno.

Ne vredi loviti prvu ugradnju, imaš po daleko prihvatljivijim cenama ponude,

a da su od renomiranih proizvođača.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

U vratima su 17` to jest 16,5` ali su dosta plitki tako da rasrafite jedan pre nego kupite neke aftermarket da se ne bi zeznuli. doduse postoje i adapteri koji ih odbijaju ali su malo skuplji

Link to post
Share on other sites

Imam drugara u Beceju koji pravi zvucnike . Kvalitet je vrhunski a cena sportska . Membrane su u glavnom od kevlara na kvalitetnijim modelima . Kod mene u autu su njegovi zvucnici i nema ko se nije prijatno iznenadio kad je cuo kvalitet zvuka . Garancija dozivotna . Ako te zanima dacu br .

Link to post
Share on other sites

U vratima su 17` to jest 16,5` ali su dosta plitki tako da rasrafite jedan pre nego kupite neke aftermarket da se ne bi zeznuli. doduse postoje i adapteri koji ih odbijaju ali su malo skuplji

Au teško da bi stali od 17 cm u vrata ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Imam drugara u Beceju koji pravi zvucnike . Kvalitet je vrhunski a cena sportska . Membrane su u glavnom od kevlara na kvalitetnijim modelima . Kod mene u autu su njegovi zvucnici i nema ko se nije prijatno iznenadio kad je cuo kvalitet zvuka . Garancija dozivotna . Ako te zanima dacu br .

mene zanima ajd posalji mi broj menjao bi ih do godisnjeg odmora

:pleasantry:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Sada tek videh ovu temu. Postavio samo pitanje za zvucnike u nekoj drugoj temi i bilo bi lepo kada bi neko od admina spojio te dve teme zbog preglednosti, a ovaj moj post izbrisao.

Link to post
Share on other sites