e46 316i facelift 2002


Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moj savet, nista ne diraj...auto ti je full. Da si u nekoj drzavi koja ima puteve kako treba, imalo bi smisla sve to sa spustanjem i amortizerima, ali posto je ovo Srbija put, ne cackaj mecku. :)

I da, nabavi taj cep i uzivaj. :)

Pozz

Link to post
Share on other sites

Hvala na savetu dule, iskreno i mene malo brine kako ce to biti na nasim putevima s obzirom da imam 18ke + ako ga jos spustim bojim se da ce jako da lupa ako pogodim neku rupu, sto vesto za sada izbegavam :D Zato sam i otovrio temu jer sam u nedoumici sta raditi.. no jos se vari ideja :lol:

Link to post
Share on other sites

Znaci i ti si za to da bolje ne uzimam? :P

edit: Evo sta kaze covek za Amortizere

"Slika je sa neta, posto imam vise modela pa nisam mogao sve da slikam. Inace sve je 100% original i novo. Slikacu sutra tacno njih sa sve kataloskim brojem (utisnutim na donjem delu svakog amortizera) pa mozes da proveris na konijevom sajtu. Takodje mozes i sam da ih pogledas u na Senjaku u Beogradu. Saljem slike sutra.

Pozdrav... "

Link to post
Share on other sites

Ti iz dinare su vacarosi.

Prodavao sam set Koni za Golf 4 i kupac mi kaze da je 350 eura puno jer toliko kosta u Dinari , reko ti poruci tamo nove onda .

Crv sumnje mi neda mira iako sam na netu video da kostaju 780 eura , pozovem Dinaru i oni kazu 350-60 tako nesto .

Kupac se ne javlja i posle mesec i nesto zove ponovo , kaze druze oni su prevaranti , mesec i vise cekam da mi stigne set i na kraju mi kazu da kosta 850 eura .

I na kraju je uzeo od mene za 350 .

Link to post
Share on other sites

Svaka cast na autu Igore, izgleda prelepo :)

Bas me interesuje kakav ce biti sa tim Eibach oprugama, ja sam na granici da narucim za sebe taj njihov pro kit. Na pezou mom sam imao bas te opruge i zute Konije sa stelovanjem tvrdoce i taj amortizer je nesto najbolje sto sam ikad imao. Auto lezi savrseno a relativno je udoban, prava doza kompromisa.

Kaci slike obavezno da vidimo kako ce da izgleda.

I samo jedno pitanje, jel si amortizere uzeo kod nas ili preko? Ne mogu da nadjem ko je uvoznik sada, pre 5,6 godina kad sam ih uzimao, Dinara je bila uvoznik.

Link to post
Share on other sites