e30 325i //M-Technic 2 '89.


Recommended Posts

Bravo Ljiljo majstore! Skladno svedeno shto bi rekli BMW-eovi dizajneri stare shkole. Auto je sada u fabrichkom stanju osim toga shto fale maglenke i neke sitnice koje ce za par dana biti na svom mestu.Bolje da ne pricham nishta oko motora i mehanike da ne bude da svaki ciga svoga konja hvali,mogu samo da kazem da sam ja prezadovoljan!Sredjivanje auta je trebalo da bude gotovo za 20 dana ali je ponestalo "vremena",a po nekoj tamo definiciji "vreme" je novac pa se oduzilo..I krenuo sam od januara.. Bitno je da me rezultat ispunjava i pored svih muka. A shto se tiche Et-a,srce felne je uvucheno,ravna felna je ET30 a ova bi trebalo da bude ET24 ili ET41,ne znam tachno da li veci ili manji ET oznachava uvucheno srce,evo pogledajte ovde ponudu ovih 15-ica pa procenite sami..http://felgenkatalog.auto-treff.com/ I josh jednom nekad i sad:

13zn4.th.jpg133lz2.th.jpg28068420jh9.th.jpg137fv5.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala drugari!! Bash mi znachi shto vam se dopada!! Auto sam tek jutros dovezao na svoje mesto i evo ceo dan dolaze pajtosi da uzivamo u njemu,evo nekih slichica.. Prvo jedna jutarnja 146jr8.th.jpg A onda veseli drugar koga nikako da isteram iz auta :drinks: 150uu3.th.jpg

Hvala vam svima josh jednom i sad se sigurno vidimo na Banjici

Link to post
Share on other sites

I ja jutros prodjoh i videh ga na mestu gde je bio crveni kako mase tim repicem, ..ebeno dobro izgleda. Nego, ne cekam ja Banjicu nego te zovem da pijemo kafu ovije dana, slobodan sam :drinks:

Link to post
Share on other sites

Uživo je vrlo skladan i pedantano odrađen, radi veoma meko bez za nas tipičnog "cvrkutanja" ventila, kao da je sad prihajaou iz AP Deutchlanda.

Nadam se da ćemo i mi naše naprave dovesti u slično stanje.

Instruktore, uspeo si da napraviš napravu za podizanje nivoa raspoloženja...

... tako treba i da ostane!!! :pilot:

Link to post
Share on other sites

Hvala drugari!! Fale josh neke sitnice koje ce morati malo da sachekaju jer u suprotnom odoh na robiju zbog dugova i kredita :lol: Ma dacu sve od sebe da ovaj atuic stvarno bude ponos kluba i moj naravno shto vec jeste. Samo malo da se rasteretim dugova pa cemo prvo "chovechanski" da zalijemo auto shto sam naravno ostao duzan :pilot: pa onda idem u dalje sredjivanje..

Link to post
Share on other sites
a smije li se znati koje su to sitnice?

sta sve imas u planu da radis?

jos jednom svaka cast,vidi se da bas volis to auto!cuvaj ga i uzivaj u njemu... ;)

Naravno da sme,treba da se zamene svi nosachi auspuha,da se postavi onaj amortizer shto drzi haubu,da se nabave i postave maglenke,jednom poklopcu na felni fali BMW znak,da se zamene znakovi na haubi i gepeku,treba da se zmene relei i osiguirachi,da se zameni ulje u menjachu,auto gubi technost iz kochnica pa to treba da se sredi i u isto vreme cu zameniti i technost,trenutno ne radi servo jer kaish spada sa remenice pa moram da uzmem drugu i to bi bile te sitnice.

Prvo shto je u planu i sugurno u naj skorije vreme su xenoni u kratkim i u dugim svetlima i probacu da nagovorim Babica da mi napravi one andjeoske ochi :D. Drugo, probacu da nateram drugara da mi proda shtelujuce Bilstein-ove prednje amortizere sa podeshavanjem visine i tvrdoce na neke rate :D U planu mi je da od istog lika uzmem glavchine i kompletne kochnice sa M3-E36 pa ako do toga dodje juricu i M-ove felne. I jednog dana kada budem sve ovo odradio na autu i kad budem izashao iz zatvora zbog ne vracenih dugova i ponovo se zaduzim mozda i ofarbam ceo auto u neku opasnu crnu boju :P :D :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Eto,reche Shone.. Treba skupiti 800eura za plin,200eura za xenone,100eura za ostale sitnice,150eura za registraciju(vodi se na 2,0 i registrovacu ga na kevu invalida).. Radim za 100 DINARA po satu pa presaberi koliko ce mi sati ili dana,meseci trebati da skupim te pare. Do tad neka skupllja prashinu tu ispred zgrade,bitno da je tu i nekako mi je lepo kad dodjem mrtav sa shljake upalim ga cisto da bi radio a radi mnogo lepo,to znaju oni koji su videli i chuli auto ,ko razume shvatice..

Link to post
Share on other sites