Recommended Posts

Nasao sam u jednom servisu manuelni menjac, oni predlazu da im dam automatski, oni da ugrade manuelni i da doplatim, ne znam koliko jer jos uvek nemaju sve delove pa mi nisu rekli konacnu cenu...koja je razlika u cenama izmedju automatika i manuelnog?

Link to post
Share on other sites

To sto hoces da radis ja bas ne razumem, mozda otpisujes dobar menjac zbog filtera koji kosta ni 10 evra. Kompjuter ne treba da se menja, on nema veze nikakve sa ovim. Ako hoces da menjas dacu ti broj od decka koji ce ti spakovati sve sto je potrebno za to i do najsitnijeg srafa, ali nemoj da se izleces i pravis posao bez posla i trosak. Ja sam sebi to prepravljao sam na dva auta i ne znam da li bih smeo da dam majstoru nekom da mi to odradi. Skida se dosta toga, papuce ti idu napolje lezu druge volan... Razmisli pa onda idi u servis

Link to post
Share on other sites

To sto hoces da radis ja bas ne razumem, mozda otpisujes dobar menjac zbog filtera koji kosta ni 10 evra. Kompjuter ne treba da se menja, on nema veze nikakve sa ovim. Ako hoces da menjas dacu ti broj od decka koji ce ti spakovati sve sto je potrebno za to i do najsitnijeg srafa, ali nemoj da se izleces i pravis posao bez posla i trosak. Ja sam sebi to prepravljao sam na dva auta i ne znam da li bih smeo da dam majstoru nekom da mi to odradi. Skida se dosta toga, papuce ti idu napolje lezu druge volan... Razmisli pa onda idi u servis

OK, hvala, imam par pitanja oko menjaca na prethodnoj temi, ako znas pomozi...

Link to post
Share on other sites

cela operacija zamene traje oko 4 sata ako imas sve delove

racunar i anlaser ne treba menjati

samo treba prepraviti ili prekodirati EWS za man menjac i tablu

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

pricao mi je neki taxista da je on to radio na svom e39..

ali da je imao neke kombinacije, drugara ili sl..

s' obzirom da nemas sve te delove, mislim da ti se vise isplati da uradis detaljan servis aut. menjaca.. :rolleyes: moje misljenje, ja volim step u limuzini kao sto je 5ica

Link to post
Share on other sites

Moze i to, samo ne znam hoce li ti se isplatiti, ako te zanima opisacu ti.

zanima me, samo ne znam da li je to od babe pravljenje devojke....

Link to post
Share on other sites