Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala Gadafi. Hehehhe, ocekivao sam tvoj komentar za sedista...zato nisam hteo ni da ti govorim da je moj sa tim sedistima, nego reko videces sam na slici. :) Stvarno su vrhunska sedista, lepo se voziti u njima. :)

Link to post
Share on other sites

fantasticno izgleda

ganjam ta sedista al nema ih nigde ... a ova tvoja jos automatska mada ni za manuelna se nebih bunio :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Automatska sa 3 memorije sedenja. :) Fali mi M volan sa komandama, da to sve dobije pravu sliku. :)

Ahahahha, jeste, razmisljao sam...reko previse su dobra...mozda da ih zamenim za malo losija. :D hehe

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Uradjen veliki i mali servis...promenjeni nosaci motora + separator uljnih para i 2 grejaca Beru, ociscena usisna grana, izvadjene klapnice i mislim zatvoren EGR ventil. Evo malo i slika:

14092012934_zps45003ad6.jpg

14092012935_zps4d2428cd.jpg

14092012936_zps93db8fc9.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Ja ne bih mogao da ga gledam sa onim celicnim felnama. Makar ratkapne da si stavio... :acute:

Ovaj letnji set je bomba ! :preved:

Link to post
Share on other sites

Hehehe, znas kako...izdrzavam nekako tih par meseci, pa kad stavim posle ovih alu felne...obradujem im se jos vise. :D

Zao mi da ostavim predhodne 16ke alu za zimu, ipak su celicne najbolje za te uslove...a nesto bas ni ne volim ratkapne. ;)

Hvala, uzivo jos mocnije izgledaju. ;)

Link to post
Share on other sites