Recommended Posts

Pa koliko može da košta da se pošalju 2-3-4-5 nalepnica u RS? Recite samo kako da platim: na tekući račun, žiro račun kluba...

DRAGANCE to je brate u vrh glave 100 din - obično pismo

Link to post
Share on other sites
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e ti nisi toliko daleko , kad budem blizu panceva , javljam se da pijemo pice

Link to post
Share on other sites

e onda cemo te razocarati ....... poenta je da mnogi imaju zatamnjena stakla na kolima i onda takve nalepnice ne bi imale efekta ..... a ove spoljasnje mogu da se nalepe na svaki deo auta ....

Link to post
Share on other sites

Evo, ja se dobrovoljno prijavljujem da organizujem slanje nalepnica ljudima koji su van Bgd.

Samo mi posaljite adrese ljudi na p.m. i nalepnice i kad se sve odjednom skupi bice poslato za 3 dana. Ne radim u posti al mi nije problem. pozz.

Link to post
Share on other sites

e da...

shto se tiche logoa...

tog gore u uglu...

ne bih zeleo nikoga da vredjam ali

mislim da je krsh

daj neko da napravi par novih reshenja

neka okachi slike

pa da glasamo

ako mozemo da biramo auto meseca

mozemo valjda da izglasamo i

neko obelezje svih nas

mislim da bi pre svega trebalo kombinovati plavo belom bojom i

sa nashim grbom koji je na onom logou trenutno u nekom 16om planu

neka nas bre ovde ima se raznih strana... nikoga ja ne zelim da vredjam, niti omalovazavam

ali ipak je ovo bmw klub SRBIJA

Link to post
Share on other sites

jbg , to nam je sto nam je , logo necemo menjati , bar ne u skorije vreme ..... mozda se sledeci ne svidi nekim drugim ljudima pa onda trazimo treci itd .....

Link to post
Share on other sites
jbg , to nam je sto nam je , logo necemo menjati , bar ne u skorije vreme ..... mozda se sledeci ne svidi nekim drugim ljudima pa onda trazimo treci itd .....

Aj okacite tacno kako izgleda nalepnica i napisite gabarite (velicinu)

Link to post
Share on other sites

imas topic o logo-u kluba , mislim da je u rubrici " predlozi , sugestije ..." pa vidi sta je tamo bilo ponudjeno ..... logo ce se sigurno menjati u neki moderniji , ali jednostavno je mnogo rano za to .....

Link to post
Share on other sites
e ti nisi toliko daleko , kad budem blizu panceva , javljam se da pijemo pice

Vidim da se Ljilja ponudila da posalje nama nalepnice za Nis, pa da saljem Ljilji adresu ili ...?

A sto se tice pica.. kad budemo u Bg, vodimo i tebe i Ljilju!

Poslednja vest: Neka mi se jave sve Nislije koji zele nalepnice, na na PM da imamo konacnu brojku da bi nam poslali ljudi odjednom.

Link to post
Share on other sites

imam adrese , poslacemo ....

Link to post
Share on other sites

dscn1443jb9.th.jpg

A da sajt bude reklamiran kao sto je kod mene "southsideboyz" i ispod lajsne na pocetku vrata.Ja cu svakako lepiti ove sto sam imao,a vi odlucite za ostale pa da se lepi :preved:

Link to post
Share on other sites