Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

radovi su zavrseni jos pre nove godine i naravno vozi se non stop :D nego tek sad stizem da izbacim slike

0m9y.jpg

branik sam nasao za deset evra i uz malo peglanja i poliranja ispao je extra

gqry.jpg

qa35.jpg

r3co.jpg

Link to post
Share on other sites

Lepa :e30: ...koliko ti trosi ako nije tajna?cisto pitam da znam,jer je od skoro imam,pa me malo iznenadjuje :prankster2:

Hvala :D a sto se tice potrosnje (samo na benzin plin nema) otvoren put 8-9l znaci neka normalnija voznja 120-140 a po gradu nije ispod deset. A tebi?

Link to post
Share on other sites

Molim te mi reci gde si nasao branik u ovom stanju i koliko te je izasao ako nije tajna??? :D

P.S. auto je prelep, meni se mnogo dopada ova boja, gde mu je plasticni lip ispod maglenki na zadnjoj slici?

Link to post
Share on other sites

branik je sa onog lesa IX-a mozda se secas bio je i oglas da se prodaje u delovima i kao sto sam napisao gore vec uz malo peglanja i poliranja je ovakav a kostao je citavih 10evra

a lip nisam ofarbao jer treba prvo da ubedim coveka ciji je da mi ga proda a i ako padne sneg sigurno bi ga slomio tako da se nadam do proleca da ga ubedim :)

Link to post
Share on other sites

Imam ja jedan odlican sem 10cm gde ima jedan talas od ne znam cega ali nisam znao da tako dobro moze da izgleda posle peglanja :D moracu i ja da se pozabavim time...

Ubedices ga do proleca sigurno :D

Link to post
Share on other sites

Imam ja jedan odlican sem 10cm gde ima jedan talas od ne znam cega ali nisam znao da tako dobro moze da izgleda posle peglanja :D moracu i ja da se pozabavim time...

Ubedices ga do proleca sigurno :D

ima malo vidi se nije strasno ali za 10evra je extra :lol:

a za lip se nadam da ga ubedim jer je on njegovu kocku skoro unistio pa verujem da nece da mu treba ;)

Link to post
Share on other sites

Pre neki dan mi se u Leskovcu desio jedan mali kvar,puklo mi je jedno crevo za vodu i uz pomoc drugara sa foruma (kick sa njegovom ekipom,StunterSM,i AlexBMW)problem je resen vrlo uspesno.Hteo sam da se zahvalim drugarima na pomoci i da mi je drago da ima ljudi koji hoce da pomognu :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Evo ga i krivac kog vozi starac bez jednog oka i nosi naocare kao piksle :angry:

IMG_20140214_151623.jpg

A sad da se pohvalim,pazarile se neke felnice Brock B2 16 prednje 7 1/2J ET35 i zadnje 9J ET15

IMAG0014.jpg

IMAG0013.jpg

IMAG0016.jpg

IMAG0015.jpg

nisu neko stanje ali sredice se i to sto pre :D

Link to post
Share on other sites