Malo i mi, matorci-zaluđenici BMW-om!


Recommended Posts

Zaluđenici, zdravo! :angry:

Evo, pored vas mlađarije, malo i mi matorci da vam se pridružimo!

I ja sam jedan od zaluđenika za BMW-ima. Na žalost, trenutno, vozač bez vozila! :D Biće, nadam se, uskoro!

Do sada sam imao nekoliko "Bembara":

-E-21, 316 sa M-10, '82;

-E-28, 518i sa M-10, '85;

-E-28, 520i sa M-20, '84 i

-E-30, 318i sa M-10, '87.

Sada planiram kupovinu E-34, 520i ili 525i, sa M-50 motorom, ako nađem poslednju seriju iz 1995. godine.

Naravno, nešto očuvano. Videćemo! :pilot:

Dakle, mlađarijo, pozdrav i samo polako-NE BRŽE OD SMRTI! :lol:

Link to post
Share on other sites
Zaluđenici, zdravo! :angry:

Evo, pored vas mlađarije, malo i mi matorci da vam se pridružimo!

I ja sam jedan od zaluđenika za BMW-ima. Na žalost, trenutno, vozač bez vozila! :D Biće, nadam se, uskoro!

Do sada sam imao nekoliko "Bembara":

-E-21, 316 sa M-10, '82;

-E-28, 518i sa M-10, '85;

-E-28, 520i sa M-20, '84 i

-E-30, 318i sa M-10, '87.

Sada planiram kupovinu E-34, 520i ili 525i, sa M-50 motorom, ako nađem poslednju seriju iz 1995. godine.

Naravno, nešto očuvano. Videćemo! :pilot:

Dakle, mlađarijo, pozdrav i samo polako-NE BRŽE OD SMRTI! :lol:

Link to post
Share on other sites

Drugari, sjajni ste!

Svima zajedno hvala na toploj dobrodošlici i lepim željama za skoru kupovinu ljubljene 5-ice!

Pa, i da se predstavim do kraja.

Zemunac sam. Imam 53 godine, divnu porodicu i troje veeelike dece (dva sina 21 i 19 godina i ćeru 17 godina)!

Po struci sam dipl.pravnik, inače bivši policajac (operativac-viši inspektor na drogama u beogradskoj policiji), bivši advokat u Zemunu i bivši sudisjki savetnik (Sud Srbije i Crne Gore). Sada sam savetnik Ministra rudarstva i energetike.

Inače, u mlađim danima sam se bavio padobranstvom, ronjenjem, streljaštvom, borilačkim sportovima, skijanjem i sl. (sada to zovu ekstremnim sportovima)!

Sada se. uglavnom, bavim poslom i računarima. I, naravno, porodicom. Sve u svoje vreme! Možda i suviše o meni!

Ne volim da generališem, ali ubeđen sam da su ljubitelji i vozači BMW-a poseban soj ljudi! Ne radi se o ludovanju kolima, već o odnosu prema životu i drugim ljudima. Mnogo puta sam gledao ponašanje BMW-ovaca u saobraćaju. Sa retkim izuzecima, vozači BMW-a su i kulturniji i ljubazniji u saobraćaju (ili mi se to samo čini)???

Šta vi mislite o tome?

Odnos prema vozilu-pa dobro, fetišisti smo-zar ne? Dve teme za razgovor.

Pozdrav do sutra-uglavnom se konektujem s posla-kod kuce ne mogu stici do PC-ja pored dece i njihovog WOW-a (ko igra zna o čemu pričam)!

Link to post
Share on other sites

celo selo šmrče belo, ovaj vozi BMW :)

nego Simce, ti vjerovatno poznaješ neke budže u MUP-u što je veliki plus, ako kupiš BMW takva poznanstva će ti postati dragocjena.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.