Recommended Posts

Zdravo svima, zovem se Nikola, zivim u Pertu i vozim 1991 318is E30. Imam ga skoro 3 godine i za to vreme sam zamenio mnoge stvari: differencijal je LSD 4.10 od E30 M3, zamajac i kvacilo od M40 motora, Chip koji je dodao malo snage i pomerio limiter na 7,200rpm, nova tabla bez pukotina, koni adjustable amortizeri, H&R Sport opruge, 16x9 Borbet A felne (koje sam trazio 3 god), 2.5" auspuh i metalni 100 cell katalizator. Sa svim ovim je napravio 120hp na zadnjim tockovima, po meni super za m42.

Evo i slicica:

IMG_5849.jpg

I mali vodeo:

http://www.youtube.com/watch?v=xBZ7s...ature=youtu.be

Link to post
Share on other sites

Pozdrav i tebi, odlican auto ( skoro kao moj :P sala ), deluje vrlo lepo ocuvan... :)

Otvori temu u automobili clanova, usput, ne radi video, tacnije nema ga... ;)

Link to post
Share on other sites

Samo copy/paste link-a...

Otvori temu, daj jos slika, posebno ako imas u toku radova i slicno, to je uvek lepo za videti... ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

hvala na komentarima :)

Ako budem odlucio da se vratim u srbiju jednog dana (sto je vrlo moguce) dolazi i auto samnom pa ce onda volan da mu predje na tacnu stranu :)

Razmisljao sam o spustanju ali ni ovde putevi nisu nesto mnogo bolji od onih u srbiji a i auto bi bio tvrdji. Da bi ga spustio kako treba trebalo bi mi oko $3k za coilovers a onda bi me zaustavljali svaki dan i slali na tehnicki. Prednji spojler bi verovatno otpao za 2 dana a ako ga moja zena vozi onda bi trajao dok ne izadje iz dvorista :) zato ona vozi Jeep Cherokee :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...