Recommended Posts

Znaci, dodjem autom u Srbiju i vratim se sa novim motorom...

To zovni Klinika pa pitaj :)

A ja cu da ti napisem koliko je nedavno kostalo drugara - 450e za motor sa menjacem, 370e novi delovi za motor, 100e za hladnjak, visko, nosace, kardan i salt heblu, 80e diferencijal, 250e za ruke majstoru, znaci ukupno oko 1250 evra

Link to post
Share on other sites

mozda je jedino cudno sto je dao 450 jura za motor koji trebalo komplet srediti, za jos malo para je mogo uzeti celog stranca sa svim tim pratecim delovima ,evo skoro je u Jagodini bila jedna bela petica cini mi se m50b20 za 700 jura u ekstra stanju , e evo ga oglas :D

http://www.polovniautomobili.com/oglas2640955/bmw_520/

Link to post
Share on other sites

covek je hteo da bude siguran 100% sta vozi ,to je ok ,samo kazem da moze to sve i za dosta manje para a uglavnom su motori iz stranaca u odlicnom stanju :D plus ti ostanu delovi za prodaju ,mada to je sve od coveka do coveka i naravno mozes da se pruzis samo koliko ti je pokrivac dugacak ;)

Link to post
Share on other sites

Imam jos jedno pitanje, pa da ne otvaram novu temu...moj m10b18 je poceo malo da dimi na auspuhu, malo plavkastog dima izbaca, zbog toga se i raspitujem za drugi motor.

E sad, kompresija je u redu i kazu mi da su gumice ventila pri kraju...Pitanje je, da li se gumice ventila na m10 mogu zamijeniti bez skidanja glave motora?

Link to post
Share on other sites

Ja mu stalno sipam 15w-40...nikada sa jednim uljem nijesam presao vise od 6000-6500 km...radjen servis ulja, klinastih kaiseva i filtera na 232800km na satu...sad ima 234150km i na fulu sam primijetio da se ulje smanijlo za 2mm...

Ja nikad nijesam primjecivao da dimi...ali prije 10-ak dana sam vozio drugo auto iza moje kocke, nju je vozio drug, od Budve do Niksica, jedno 115 km...i primijetio sam da s vremena na vrijeme izbaci malo plavog dima...i to nimalo prilikom preticanja na ful gas vec kad se auto umrtvi na nekoj uzbrdici...

Link to post
Share on other sites