Recommended Posts

evo nesto se desava a neznam da li je neki problem u njemu ili samnom.

cinimi se da u zadnje vreme nesto vise trosi uprkos utisku da je sve normalno,pali dobro vuce lepo ..

t.j. primetio sam da na pritisak papucice gasa kazaljka na tabli za potrosnju lepi i do 20lit. sto nemogu bas da se setim da li je to ranije bilo. da li je moguce da ga nesto je.. kao u smislu vakum creva, map, protokomer...

ako ima neko iskustva, znanje a da nije dijagnostika cisto nesto SSM a na kraju ako mora ne gine dijagnostika

nego cisto-kriza je pa ako nesto pomogne super je

posto nisam nesto mnogo vican i slika je dobro dosla :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Normalno je da kada das gas trenutna potrosnja zakuca na +20L.

Normalno je i da auto malo vise trosi po hladnom vremenu zbog sporijeg postizanja radne temperature.

Zamisli, normalno je cak i da auto potrosi svo gorivo koje mu sipas. B)

Link to post
Share on other sites

Normalno je da kada das gas trenutna potrosnja zakuca na +20L.

Normalno je i da auto malo vise trosi po hladnom vremenu zbog sporijeg postizanja radne temperature.

Zamisli, normalno je cak i da auto potrosi svo gorivo koje mu sipas. B)

ma o.k. je to da zakuca na 20 lit. a i za hladno vreme je valjda o.k. nego sam mislio da malo i pretekne iz rezervoara :D

sala mala

ma to mi se desava kad postigne radnu temp. i na mestima gde nije kucao u max. kao i u voznji negde oko 2000 obr. ide do 14-16 lit pa opadne ali nesto sporije . mozda i nije nista nego sam poceo malo vise da gledam u kazaljku, sta znam nisam neki znalac, ali volim da je sve na svom mestu pa reko mozda cisto da ga iskontrolisem.

Link to post
Share on other sites

Kad ode u 30litra i stoji tad trebas da proveris sta se desava... :D

znaci pretekne 10lit. :dance3:

ajd jedno pitanje gde ima vakum creva i posto su,koji je "fi" ako neko zna da uzmem pa da menjam polako ova moja mi ne ulivaju poverenje ipak je to 10god.

Link to post
Share on other sites

Pogledaj malo po forumu imas bas temu oko potrosnje e46... :acute:

vecinu postova sam procitao i to oko potrosnje sam citao mislim i da sam postovao ali ovde je poenta da li moze da se nasluti neki kvar u smislu vakum crevo porozno, protokomer "oslabio" zapusen katalizator(ne skroz, jer onda ovo sve netreba) ajde da kazemo preventivno. :P

Link to post
Share on other sites