Recommended Posts

Pozdrav iz Vrbasa. Zovem se Viktor i nedavno sam postao vlasnik svoje druge petice 525d e39 pa sam se zbog toga i uclanio. Mozda mi neko moze pomoci jer sredjujem isti da bi mogao sigurno da ga vozim, imam problem sa mojom peticom. Ajde sto se gasi, to ce se resiti, upravo je na popravci ubrizgavanja ali vishe me muci sto seta po puti. Sve sam zamenuo na trapu, nema grama lufta ni u trapu ni u letvi, uradjena optika, gume standardne 225/55r16 i on opet dosta seta. Pa ima mi kolega mrtvu trojku i mnogo je bolja na putu sto se toga tice, neznam sta da radim ako ne resim ovaj problem razocaracu se u auto sigurno... Nadam se da mi neko moze pomoci... Hvala unapred

Link to post
Share on other sites

1. U kakvom stanju ti je letva upravljaca, jesi li nju proveravao? Auto zna da ima slicne probleme kada je letva losa.

2. Postoji mogucnost da je neko od predhodnih vlasnika fasovao neki ivicnjak ili nesto slicno i zbog toga je auto "ljigav" na upravljacu. Drugar mi ima Lagunu, ok, nije BMW ali je slicna prica, sa kojom je opalio u ivicnjak. Posle udarca je promenio ceo prednji trap ali mu auto nikada nije bio upravljiv kao pre i kako stvari stoje, na zalost, nece ni biti.

Nadam se da je kod tebe neka guost u pitanju.

Link to post
Share on other sites

Amortizeri,moja pretpostavka

E to sam hteo da napisem pod rednim brojem 3 ali zaboravih... :)

Link to post
Share on other sites

Jeeeeeeeeeeeeee kako sam srecan. Stavio sam druge gume da probam od vulkanizera, auto se spreporodio :)

Cak je i bolji sigurno od one trojke koju sam gore spomenuo. Problem je resen, imam auto koji obozavam i skroz je utegnut posle dosta ulozenih para ali nije mi zao. Hvala vam na svemu momci, ali verujte da je sa novim gumama sve drugacije :)

Link to post
Share on other sites

Gume su odlicno izgledale i imale saru bas dobru, ja ne znam sta je razlog ali sa ovim zimskim gumama auto je ali bukvalno savrsen. Da li su se mozda skamenile od starosti ili sta vec nisam pametan... Jesam ulozio u auto za ovaj mesec kako sam ga uzeo ali nije mi zao, imam sad pravu limuzinu :)

Link to post
Share on other sites