Recommended Posts

Evo slika mog ljubimca,konacno sam se setio da ubacim slike..inace kupljen je pre 3 meseca.Kad sam ga uzeo i provozao,shvatio sam zasto je kockica toliko popularna i cenjena :e30:

Za to vreme sam odradio sledece:

-zamenjeni filteri i ulja

-zamenjene metlice brisaca :lol:

-zamenjen senzor pritiska ulja

-kupljen motor brisaca ali ga nisam jos zamenio,stari radi i dalje ali zeza neki put

-sa prednjih farova skinuta folija i ocisceni farovi,sad su k'o novi :)

-odradjeno dubinsko

-stavljene lajsne sa strane koje su falile

Trebam jos radio da ubacim,kupio sam bmw radio ali zeza nesto

Maglenke uzimam ovih dana

Imao sam u planu da spustim auto i da uzmem neke azev ili borbet felne ali nista od toga,auto verovatno nazalost ide u oglase posto mi je stigao drugi auto a to mi je vec veliki trosak

Planiram sredinom sledece godine da kupim e36,2.5 najverovatnije,nema nista bez sestaka :dance3:

Evo i slika:

2012-10-09-184523.jpg

2012-10-09-184536.jpg

2012-10-09-184603.jpg

2012-10-09-184617.jpg

Link to post
Share on other sites

Dobra je kocka,kad si sve to zamenio,zameni i zupčasti.Daj koju sliku danju da vidimo lepo,ovo ti slika ko za oglase :lol: ...jedna mala zamerka,ono pozadi što pokušava da bude auspuh mi se nikako ne sviđa.

Link to post
Share on other sites

znam,trebam da zamenim oba kaisa,remeni skripi ponekad..nateracu se valjda sutra da operem auto pa cu da okacim slike :lol: i meni se ne svidja lonac,kao traktor da vozim,razmisljao sam da rasecem pod uglom taj deo sto ide na gore dok ne skupim kesa za normalan lonac..ali se jako lepo cuje sa ovim loncem posle 3000 obrtaja :) i jedno pitanje,nece da ide preko 5500 obrtaja,takvog sam ga uzeo,trebalo bi da je senzor radilice problem?svaki dan se razmisljam da li da prodam auto,trebace mi pare..ali srce uvek kaze ne :rolleyes: :e30:

Link to post
Share on other sites

Kako neće preko 5500,pa kako šaltaš a ne dodirne ti crveno polje :acute: jel imaš plin?Svaki se lepo čuje preko 3000 obrtaja.Što se prodaje tiče,ne znam šta da ti kažem,dobre kocke odu brzo za dobre pare...loše kocke idu teško za male pare.

Link to post
Share on other sites

hehehe,jednostavno nece,kao neka spora blokada na 5500,kao da ima cut off..nemam plin,razmisljao sam o ugradnji ali plasi me malo ta ugradnja,cuo sam da dosta problema moze da se ima,detonacija npr..i ode protokomer :lol: sto se tice prodaje,nisam pametan..ne znam ni koliko vredi auto,a ako vredi nesto sitno onda bolje da zadrzim auto pa makar ga i ne vozio dok ne skupim pare za sredjivanje..jedina stvar koju ne volim a to je da ne odrzavam auto redovno

Link to post
Share on other sites

Tesko idu i dobre i lose.. Ja sam fabricku kocku sto se kaze u fulu prodavao godinu dana i jedva je prodao za 1300e i to pre 2 godine (316)... Ako ti je dobra struja i ako je motronik ugradi plin slobodno i vozi,neces imati problema.

Link to post
Share on other sites

jetronic je..ne znam,i dalje se premisljam u vezi prodaje posto mi stize jos jedan auto..ne znam koju cenu da stavim posto ne znam koliko vredi auto,a ne daje mi se za neke sitne pare..ako je ne budem prodao onda cu da je sredjujem za sebe :e30:

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...