Decembarski sneg Iznenadjenje


Recommended Posts

Sinoc isao do okolnog sela, prvo sam cekao sat vremena da izvucemo neki auto. Tu je bio i kamio koji cisti i jos nekoliko auta, niko nije hteo da izadje da pomogne. Svi samo sede u autu, a ovima sto ciste ne pada na pamet da izadju iz kamiona. Posle dosta muke opet smo krenuli, a onda je ispred nas sleteo autobus pored puta, jos nekoliko auta zatrpano. Na kraju je i sam kamion koji cisti sleteo sa puta, nisam razumeo poteze vozaca.

Kad se tu nakupilo jedno 20 vozila svi u snegu, dolazi covek sa dzipom starim jedno 30 godina, nisam uspeo da vidim koji je, napravio slalom izmedju svih nas, pa cak i kroz nanose od po metar snega lagano prosao :D

Link to post
Share on other sites

Smesno, Novi Sad - Temerin 15:30 do 21:30 ...

Covek se zaglavi sa kamionom nece ni da izadje da vidi sta se desava, sedi unutra i bole ga ... Nije hteo ni lopatu da da, da mu se otkopa kamion.. Katastrofa blago receno..

Ima webasto, bole ga :D

Link to post
Share on other sites

Sinoc na ulazu u Zajecar, kod bolnice,ide lik ispred mene sa E46 320d a iz suprotnog pravca zastava 101...e sad ne znam da li ga ovaj sa E46 namerno zaneo u stranu ili ne,udario je u stojadina i stojca probi zastitnu ogradu na mostu! Na BMW-u je branik malo izlomljen i hauba ulubljena a stojadin je bio kao banana...

Link to post
Share on other sites

Kad su svi gospoda bre i samo kukaju... gldam ovaj moj komsiluk samo! Ja sam kao kreten jer sam juce tri puta lopatao (zadnji put nocas u 2) da ocistim staze oko zgrade i parking oko i ispred mog i komsinog auta da mogu, ako ne daj boze negde da se ide, odma da iadjem sa parkinga. A oni gospoda samo tup dupe u auto i pozaglavljivali se svi do jednog! Sad i da ocu negde da idem ne mogu jer sam na sredini ulice a oni 2/3 auta na putu... stoka bre, najlakse je samo sedeti i kukati kako niko nista nije uradio! Haos

Link to post
Share on other sites

I ove godine kolaps .

Sneg je opet napravio problem , Vojvodina je zavejana , 21 vek , bruka i sramota , ljudi u kolonama i po 16 casova , bez hrane i vode .

Cistio sam parking od 9h jutros sve do malopre , pola metra snega Audi kvatro se zaglibio . JKP Put sa malom grtalicom kojoj rad samo zadnja vuca nemos ni da prodje kroz parking , dva sata je cistio i na kraju nista nije uradio . Znaci definitivno BMW 4x4 ili Niva za sledecu zimu .

Sta sam sad uradio ni sam ne znam :)

Link to post
Share on other sites

Ja nisam ni isterao auto iz garaze,niti cu dok ne otopi,idem bre busem na posao i ne mislim.Ovde se nisu udostojili ni da probaju da ociste sneg po putevima,ciste samo kuda idu busevi.

Sramota kao da smo u 18 veku,i 60-ih godina je bilo bolje,ljudi konjima cistili ulice po ceo dani noc,a sad gospodi tesko da upale traktore i malo razgrnu bar da moze da se prodje.

Sela u Srbiji,lepota,i bog reko laku noc!!!

Link to post
Share on other sites

Nije ni u gradovima bolje .

Dok sam cistio parking , 5-6 komsija sam video na prozirima , ni jedan nije sisao da pomogne .

Hahahaha pa danas se niko ne hvata LOPATE, imam 30 metara sa ulice i u dvoristu oko 80 metara... :lol:

Link to post
Share on other sites

Cistio sam parking od 9h jutros sve do malopre , pola metra snega Audi kvatro se zaglibio . JKP Put sa malom grtalicom kojoj rad samo zadnja vuca nemos ni da prodje kroz parking , dva sata je cistio i na kraju nista nije uradio . Znaci definitivno BMW 4x4 ili Niva za sledecu zimu .

Sta sam sad uradio ni sam ne znam :)

I kod mene isti problem samo dupli jer i cale i ja imamo po bmw-a burazeru od pola deset otkopavam nemce po parkingu....pola komsija prolazi i bole ih k***c niko da pomogne a kad se zaglave e jel mozes da poguras,pa poguram ti ga kevi kad neces da cistis....sledece zime bmw 4x4 ima da uzmem pa necu nista da otkopavam.... :)

Link to post
Share on other sites

Kazu u Vojvodini u tim kriticnim delovima da su smetovi i do 6 metara :blink:

recimo opstina Secanj koja se pominje po vestima je uvek u ovakvom haosu.

koliko sam cuo ne placaju odrzavanje puteva (doprinos) pa ih niko ni ne cisti, dok kod mene u Plandistu makar po glavnim saobracajnicama prolazi kamion po nekoliko puta sa rizlom ili solju

a za Ns nemam sta da kazem, ovde sam nekih 8god i ne pamtim ovakva sranja...

i ne bi bilo ovakve kukancije da je "grad" sposoban da to lepo pocisti...

nego su ruinirali svako moguce preduzece,ostavili bez ulaganja i onda narode snadji se. (moja pretpostavka)

Link to post
Share on other sites

Ja juce otisao na neko krstenje(u Smederevu)oko 3h i snega nigde nije bilo...Svi kazu poceo da pada,a ja nisam izlazio napolje,da pogledam...Kada sam uvece izasao,bukvalno katastrofa,kao da padao sneg nedelju dana :lol:

Link to post
Share on other sites

Ma bice kao prosle godine, sneg u 3-4 navrata do kraja februara.. :(

Sad se setim kako sam kao klinac jedva cekao da padne sneg da kroz ulicu ne mogu da prodju automobili, a sad lomim sanke :D (sala, naravno )

Link to post
Share on other sites