KOJI TERENAC 4x4 KUPITI OD 6000-9000E


Recommended Posts

spremam se da posle nove godine pazarim nesto 4x4, pa me zanima sta predlazete. sta da gledam kod dzipova sem sto svi imaju pogona na sva 4, kakve kontrole su dobrodosle..

mozda padne neki uvoz, samo jos moram da vidim oko procedure uvoza

Link to post
Share on other sites

Opusti se, ne ujedam a I vakcinisan sam I cipovan.

Pitam te za šta ti treba iz sledećeg razloga, sve što nema blokadu difetencijala je šminka. Možeš sići sa njim sa betona ali nemoj daleko. Sa druge strane, svaki pravi terenac je nezgrapan I nije bas za grad. Ako su ti tvoji povremeni vikend izleti po lepom vremenu I tvrdom utabanom putu, možeš uzeti bilo šta. Ako planiras egzibicije po blatu, snegu, kiši... Onda moraš da pazis šta kupujes.

Link to post
Share on other sites

Uspon kao uspon ti nije neka prepreka, mnogo je bitnije u kakvim uslovima se pentras i spustas. Reduktori, blokade i ostale spravice koje imaju terenska vozila su bitna ako dodjes u situaciju da ti kretanje zavisi od jednog tocka, ona popalis sve pomoci i polako napred.

Na staroj planini sam bio sa tojtom jarisom. leto, suvo sve, pazis na kamenje i lagano.

Link to post
Share on other sites

Uspon kao uspon ti nije neka prepreka, mnogo je bitnije u kakvim uslovima se pentras i spustas. Reduktori, blokade i ostale spravice koje imaju terenska vozila su bitna ako dodjes u situaciju da ti kretanje zavisi od jednog tocka, ona popalis sve pomoci i polako napred.

Na staroj planini sam bio sa tojtom jarisom. leto, suvo sve, pazis na kamenje i lagano.

kad bi krenuo kod mene do kuce na staroj planini zapalio i jarisa posle 5minuta, sjrece se sa glavnog puta na zemljani

Link to post
Share on other sites

Ako ti treba bas terenac onda Range rover p38a....izuzetno prost za odrzavanje...bmw tds motor ili land roverov v8.....promenjiva visina uz pomoc 4jastuka.....pogledaj nekoliko videa kakve sve prepreke savladava.....i stavise relativno jeftin kod nas.....

Link to post
Share on other sites

Ako ti treba bas terenac onda Range rover p38a....izuzetno prost za odrzavanje...bmw tds motor ili land roverov v8.....promenjiva visina uz pomoc 4jastuka.....pogledaj nekoliko videa kakve sve prepreke savladava.....i stavise relativno jeftin kod nas.....

Hehe, tebe sam cekao da kazes nesto za range-a :) Takodje preporuka, moji na kopaoniku imaju njega i terana2

Link to post
Share on other sites

Al je djubre onaj pezo-ov motor ako se ne varam.. Drugar ima i stalno neke generalne i cudesa neka

Ma sa Ladinim motorom,jebe samo sto nema servo,ali je dobro za misice!! :lol:

Link to post
Share on other sites

Nissan pathfinder i nema zime za tebe. To godiste moze da se nadje za oko 9 soma,ako uvozis mozda i manje,ima 7 sedista,ubio se za izlete sa brdo drugarica :lol:

gledao sam pathfinder on mi je skroz ok..frelander isto..rav 4 mi je mali kratak..do kraja januara cu da vidim vec sta bi.

vozim tds-a pa cu pogledati i ovaj sto kazete p38a

Link to post
Share on other sites