Uhvatila me policija bez dozvole


Recommended Posts

koliko sam shvatio, ti ni nemas polozeno za b?

s' obzirom da idu praznici, nece poziv jos skoro. Sta da radis? Odes, kad te pozovu, kod sudije za prekrsaje. Sad je malo teze cupanje na zastarelost, posto su postali malo azurniji. Kod sudije se vadis na sve moguce, student, sirotinja, prvi prekrsaj bla, bla, tkz olaksavajuce okolnosti.

kazna, bila bi sigurno zabrana polaganja min 6meseci, ali verovatno ces do tad poloziti.. Ocekuj 10ak soma.

p.s molis sudiju za prekrsaje da ti, zbog teske materijalne situacije, dozvoli placanje na rate, ili da ti propise kaznu nizu od zakonski propisanog minimuma zato sto imas olaksavajuce okolnosti.

mrzi me sad, malo da prelistam zakon, kasno je. Ako te nesto bude jos zanimalo pusti mi poruku.

i nemoj da brines neces u zatvor i sl. :)

Link to post
Share on other sites

dobro je sicko, shvatio sam.

Upravljanje vozilom za koje vozač ne poseduje dozvolu - ako nije izazvan udes.

14 poena

100.000 – 120.000 din ili zatvor najmanje 15 dana

zabrana najmanje 8 meseci

a na zastarevanje zaboravi.

Link to post
Share on other sites

ZOBS

Kaznom zatvora od najmanje 15 dana i 14 kaznenih poena kazniće se za

prekršaj vozač koji:

1) upravlja vozilom bez vozačke dozvole one kategorije kojom upravlja, osim

u slučaju kada je vozačkoj dozvoli istekao rok važenja

Link to post
Share on other sites

Kola su moja i vozim ih vise od 1 god...

napunio sam 18 god u novembru nije mi prva kazna pa znm sta i kako al ovaj nov zakon me zeza..

Poludeo sam sto su me navatali 500 metara od kuce probacu da izbaronjam nesto na tu foru pa ako prodje nesto prodje

Hvala svima na odgovorima.Jbg nmg cekam na dozvolu a izgleda ni ona mene.. :)

Link to post
Share on other sites

Kola su moja i vozim ih vise od 1 god...

napunio sam 18 god u novembru nije mi prva kazna pa znm sta i kako al ovaj nov zakon me zeza..

Poludeo sam sto su me navatali 500 metara od kuce probacu da izbaronjam nesto na tu foru pa ako prodje nesto prodje

Hvala svima na odgovorima.Jbg nmg cekam na dozvolu a izgleda ni ona mene.. :)

sad cu da ti ispricam jedan vic direktno vezan za tvoj slucaj :D

vozili se avionom covek i papagaj i svaki put kad bi stjuardesa prosla pored njih papagaj bi joj dobacivao neumesne i vulgarne komentare, na to sve stjuardesa se nije obazirala,video to ovaj covek pored papagaja pa kaze kad moze papiga mogu i ja ko je jebe,sledeci put naidje stjuardesa a covek joj dobaci neku bljuvotinu, ona se naljuti i ode kod pilota i pozali se sta rade ova dvojica, pilot se naljuti pa izbaci iz aviona i papagaja i lika, i onako dok su padali ka zemlji pita papagaj ovog lika , " je li brate el znas ti da letis" , " ne znam " rece lik ," pa sta se kurcis onda " rece papiga i poce da se smeje.

Link to post
Share on other sites

Vadi se kod sudije kako znaš i umeš... hitno sam morao babi lek da donesem i sl. da ti je ovo prvi prekršaj i da obično ideš motorom za kojeg imaš dozvolu, ali sada zbog snega nisi mogao, da ti je ovo prvi prekršaj itd... Obavezno odmah traži plaćanje na rate i pre nego što izrekne kaznu, da pokažeš da si sirotinja.

Očekuj realno 20-40k dinara kaznu, i barem 6meseci zabrane polaganja...

PUNO SREĆE!

Link to post
Share on other sites

Vatali su me sa motorm pre dok nisam imao i nikad nista nisam placao uvek sam se izvlacio 2 puta su me vatali sa motorom.

Nzm smislicu nesto da sam isao do radnje padala kisa i te fore. Msm glupo jbt 500 metara od kuce me navataju ajde da je negde dalje pa da ne zalim.

Javicu vam sve ljudi kad stigne i sta bude :)

Link to post
Share on other sites

koliko sam shvatio, ti ni nemas polozeno za b?

s' obzirom da idu praznici, nece poziv jos skoro. Sta da radis? Odes, kad te pozovu, kod sudije za prekrsaje. Sad je malo teze cupanje na zastarelost, posto su postali malo azurniji. Kod sudije se vadis na sve moguce, student, sirotinja, prvi prekrsaj bla, bla, tkz olaksavajuce okolnosti.

kazna, bila bi sigurno zabrana polaganja min 6meseci, ali verovatno ces do tad poloziti.. Ocekuj 10ak soma.

p.s molis sudiju za prekrsaje da ti, zbog teske materijalne situacije, dozvoli placanje na rate, ili da ti propise kaznu nizu od zakonski propisanog minimuma zato sto imas olaksavajuce okolnosti.

mrzi me sad, malo da prelistam zakon, kasno je. Ako te nesto bude jos zanimalo pusti mi poruku.

i nemoj da brines neces u zatvor i sl. :)

Kolega sa iskustvom... ;)

Link to post
Share on other sites