Potrosnja e46 318d 2004god


Recommended Posts

Ima puno ljudi kojih konkretno ova tema interesuje. Ja mislim da bih bio fer podeliti svoja iskustva sa njima pa i svi medjusobno. Nadam se da me razumete. Naravno da sve potrosi. Ako naletim na nekog koji ne trosi nista javicu. :)

Link to post
Share on other sites

Svak se kurci sa svojim alatom. Prica je o grstskoj voznji, a bord laze pa laze.Zamisli zivim u gardu dje je 1.2.3. zakon moze i 5. i 6. i ne spusta ispod 10L na 100km. Auto put je druga prica, grad je zakon ubica za potrosnju. Vozio sam otvoreni put oko 450km. pun rezervar, kazaljka od rezervara je bila daleko od polpvine prema fulu kad sam stigo a bord kaze 5.1L, kad sam preso jos 300km. gradske voznje sa istim punjenjem upalila se lampa za gorivo a bor kaze 6.5L. Meni se cini da ova masina 320d gradsku trosi koji litar vise a na otvoreno je banja.

ako je staza "mala" vozi se vise kruga :)

Link to post
Share on other sites

Izvlacis rijeci iz konteksta sve jedno tvoj problem. Kaze se koji krug vise ili vise krugova B)

Rekoh moje iskustvo za gratsku voznju i otvoren put, tema je takva kakvaje.

Link to post
Share on other sites

Izvlacis rijeci iz konteksta sve jedno tvoj problem. Kaze se koji krug vise ili vise krugova B)

Rekoh moje iskustvo za gratsku voznju i otvoren put, tema je takva kakvaje.

ma ok ... nego cigarete sa mentolom su ekoloske ili ne ....

sto se krugova tice - ko razume znace , i nije fer da ti pomazem ovoliko :)

Link to post
Share on other sites

Hahahaha kako god okrenem ispod 10L nikako u Gradu naravno,( sad kako je hladno, leti izmedju 7 i 8L ) ali bas me briga da sam hteo manje kupio bi PEGLICU... :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Moj od 150ks trosi 5.5 na otvorenom pri prosecnoj brzini od 130km/h dok po gradu sigurno nije ispod 10...na board-u za prosecnu pokazuje nekih 8-8.5 litara sto su sasvim normalni podaci...inace auto prosto obozava da prima gas ja ne znam kako mozete da ga stedite :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Pretpostavljam da potrosnja po gradu je ista u BG i NS ili nekom drugom gradu,....to su razlicite stvari i guzve,u BG vise stojis nego sto se vozis i ne moze da se poredi sa gradskom potrosnjom nekog u NS,tako da realno mesate babe i zabe,a da ne spominjem nacin voznje,tako da ima gomila faktora

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...