Recommended Posts

Drugari ako moze savet,pomoc... Zadnjih godinu dana me urnise regulator pritiska goriva i sina od dizni. Prvo mi pocne propustati benzin u usisnu,uzmem drugi regulator zamenim i bude ok 3-4 meseca.Onda pocne da pusta benzin izmedju regulatora i sine,zamenim gumice na regulatoru isto sranje,drugi regulator,treci isto!! Uzmem drugu sinu,polovnu,nove gumice opet na regulator i bude sve ok isto naredna 3-4 meseca i opet pisa benzin,regulator propusti u usisnu i oko njega. A desavalo mi se i da mi creva od benzina izbiju sa sine. Da li je moguce da je pumpa prejaka,da li da joj merim jacinu? Pre dve ili tri godine sam je kupio u EURO 007. Imam plin na autu ali mi se to desava i dok je auto samo na benzinu,a i kad sam na plinu benzin je iskljucen,ne trpi.

Link to post
Share on other sites

Gumice sam uvek stavljao nove na regulator. A to za pumpu i pitam jel moguce da je prejaka, ili sam maler sa polovnim regulatorima i sinama. Kontam sina ko sina,metal ,ne moze ona tek tako da se istrosi,pojede zid,pa da je ona krivac.Znaci NOV regulator i pumpu da ispitam koliko baca. A sto spominjes gumice od dizni,verovatno mislis na regulator,jer sa diznama je sve ok,hvala bogu bar tu ne jebava

Link to post
Share on other sites

Pa ne znam,moram pogledati ako ne stignem danas onda posle praznika. Problem po najvise povezujem sa pumpom,jer ponavljam ne moguce dve sine,5-6 regulatora i ne znam vise koliko creva i selni je isprobano. A ako je do nje,pa kakvu su mi u "euru' to prodali ... za v12

Link to post
Share on other sites