Recommended Posts

Nema veze sa bmw ali da pitam posto ovde ima ljudi koji znaju gde djavo spava... :lol:

Treba mi alnaser za CAGIVU RIVER ili CANYON,600ccm....

ili ako nema njega koji bi mogao da stavim a da odgovara...... :pilot:

Link to post
Share on other sites

Ima u madjarskoj ozbiljan otpad, a ima likova iz Backe Topole koji donose po porudzbini, samo sam izgubio kontakt, treba videti na bjbiker-su....

Link to post
Share on other sites

imao je drugar iz novog sada problem sa cagivom canyon. magnet mu pukao i nigde nije mogao da nadje... ako si na bjbikers ili na apostoli mozes ga kontaktirati. YAMANA je potpisan na forumima. a kolko se secam na kraju je popizdeo i kupio celu drugu masinu i stavio na svoj. tkao da verovatno on ima anlaser ;)

Link to post
Share on other sites

sasvim slucajno procitao temu i sasvim slucajno se setim da sam citao na bjb temu koju je taj jamana pisao,pa tako sasvim slucajno videh i njegov broj 063-658-669 :lol:

Link to post
Share on other sites

Mislim da ce se taj deo jako tesko naci. Na MM forumu je Revolution skoro pisao u vezi tog motora. Neko je okacio link sa oglasa za taj motor i pitao za misljenje. Odgovor je bio da je nemoguca misija naci taj deo za 600ccm ali da verzije od 500ccm nemaju taj problem.

Srecno u potrazi.

Link to post
Share on other sites

Hvala svima na odgovorima,pokusacu kod ovog coveka i jos potraziti po srbiji,ako ne nadjem onda cu se sjuriti do madjarske i doneti pun gepek delova sa tog otpada.... :)

Link to post
Share on other sites

Bio sam i lik nema sta nema , hangar i na spratu svega , meni na SRAD-u zviznula pumpa za gorivo od stajanja i tamo mi lik prodao kao novu za sicu kinte .

ma j.bo srada,za njega ima delova i ovde...ova egzotika me zanima...pretrazio sam ceo ebay...mobile..nema nista slicno...na kraju ce otici u delove...

Link to post
Share on other sites

a jel zna neko gde ja da nadjem paljenje za orion ankur :D

ja zvao tu fabriku u KG i kazu mi to ne pravimo vise i nemamo delove za njega...ja reko pa sta ja sad da radim sa MOPEDOM i baja mi kaze nemam pojma,snadji se... :lol:

a jos jace je sto niko nema radapciger za njega i ne mogu da skinem magnet pa da budzim nesto...

Link to post
Share on other sites

a jel zna neko gde ja da nadjem paljenje za orion ankur :D

ja zvao tu fabriku u KG i kazu mi to ne pravimo vise i nemamo delove za njega...ja reko pa sta ja sad da radim sa MOPEDOM i baja mi kaze nemam pojma,snadji se... :lol:

a jos jace je sto niko nema radapciger za njega i ne mogu da skinem magnet pa da budzim nesto...

doteras to kod mene i sve resimo, :preved:

Link to post
Share on other sites