Recommended Posts

IMG_20130116_142927.jpg

evo da i ja predstavim mog ljubimca. u pitanju je 320i 84 godiste. posle puno muka sam ga osposobio za voznju. stajao je u nekom dvoristu 2 godine... onda je dosao kod mene,itada pocinju glavobolje. prvo naci vlasnika,posto prodavac nema ovlascenje za odjavu,pa registracija,prevod, i sve kako to ide. zamena ulja,filtera,locnica,kugli,stabilizatora,protokomera,ciscenje dizni,sa stranca farovi,srednji lonac,tapacirunzi vrata,glavni kocioni,vadjenje 100 kilometara kojekakve zice sto je prethodni vlasnik uvlacio,za muziku valjda. i posle par meseci u kanalu,i skakanja majstoru po lobanji,konacno sam ga isterao na ulicu,i osecaj je fantastican! ima jos puno na njemu da se radi,ali finansijski sam iscrpljen...

IMG_20130116_143055.jpg

IMG_20130116_143353.jpgIMG_20121227_125038.jpg1356627442970.jpgIMG_20121227_121957.jpgyyyy.jpg

Link to post
Share on other sites

Vidim da imas zadnje podizace, jel ima jos nesto interesantno od opreme? Filo izgleda za auto koj je stajao 2 god. Samo napred.

Pozdrav

ima podizace,i centralno zakljucavanje. uzeo sam ga sa momo felnama,15. ali je bio problem pri zameni plocica,posto kada seam stavio nove,celjusti su cesale unutar felne,pa je trebalo malo brusenja,ali na kraju je upasovano kako treba... prosli vlasnik ga je max zapusto,na moju zalost.

Link to post
Share on other sites

Koliko je presao?

uzeo sam ga sa momo felnama,15. ali je bio problem pri zameni plocica,posto kada seam stavio nove,celjusti su cesale unutar felne,pa je trebalo malo brusenja,ali na kraju je upasovano kako treba...

Jel znas koji je ET na MOMO? Mozda si mogao da nabavis distancer od par mm.

Pozdrav

Link to post
Share on other sites