Recommended Posts

E12 je u pitanju 520 ili 525,po potrošnji biće 525 :D :D da se ispravim,sa obzirom na to da znamo da je karb sa 4 grla biće da je 2,0.Ako se dobro sećam imao je moj ćale e12 525 i on ima dvogrli karburator.

Link to post
Share on other sites

prvi auto koji sam vozio.. e12 525, 2004e ga je drugar kupio za 350evra, bio je krs, neregistrovan, vukao na desno, nista nije radilo, bio je negde busan trosio je preko 25l, ali sto je VUKAOOO, ljudi, IZUVAO je, predobar je bio.. ufff, Svakacast za auto, carski je :D

Link to post
Share on other sites

Ma dobar mi je,nije truo,vuce lepo,mada ja ne prebacujem 2000o,osim kada nekog obilazim,onda gas u patos i prednji kraj kao da je u vazduhu(benzin). Na gas ima nijansu kasnjena,ali isto zna da povuce,verovatno se jos nisam uhodao sa njegovim automatskim menjacem... ali polakorolleyes.gif hvala na dobrim komentarima

Link to post
Share on other sites

Malo sam se pozabavio ovime i ako sam u pravu ovo je 525,tj.unutra je m30b25,m20b20 je imao razvodnik sa strane.Ovo gore za karburatore sam se istripovao nešto.

Daj slobodno malo veće slike.

Link to post
Share on other sites

Nemam pojma sta cu da radim sve,nisam ni ja pametan... danas me vidi covek da ga vozim i ponudi mi 2002...kaze vidim da volis BMW. Ofucan jeste,covek ga registrovao i seo mozda dva puta da se dovezeod kuce do centra sela i parkirao ga pored supe dok ga nisam ja uzeo. a dotle su pored njega bila naslagana drva...dedi su to bili zadnji trzaji,a bio je mangup u svoje vreme, imao zelju da jos par puta provoza limuzinu ali je... ma auto ima pricu...

Link to post
Share on other sites