Recommended Posts

Interesuje me nesto,da li se moze naci onaj flet kabal tj da se kupi negde sto ide na tabli za kilometrazu,i jos nesto kad je digitalna kilometraza,ono sto pokazuje to je u stvari iz kompjutera kilometraza? pozdrav

Link to post
Share on other sites

ne znam gde ima da se kupi flat, kilometraza ne dolazi iz motornog kompjutera.

OK hvala na odgovoru,puno mi znaci,a znate li mozda kako mogu proveriti pravu kilometrazu? moze li dijagnostikom to da se utvrdi? pozdrav

Link to post
Share on other sites

Tu ti je display u problemu,tj pixeli na display-u,flet nema veze sa tim.

Aham znaci displey treba da zamenim,ima li negde da se kupi? jel pase od dizela display?

i gde se cuva prava kilometraza? jer na starom satu sto je bio auto bilo je nekih 250 000 ali na brojcaniku,dok na digitalnom je preko 300 000,tako da na znam kako da vidim pravu kilometrazu :) Hvala na pomoci

Link to post
Share on other sites

Aham znaci displey treba da zamenim,ima li negde da se kupi? jel pase od dizela display?

i gde se cuva prava kilometraza? jer na starom satu sto je bio auto bilo je nekih 250 000 ali na brojcaniku,dok na digitalnom je preko 300 000,tako da na znam kako da vidim pravu kilometrazu :) Hvala na pomoci

Pashe od dizela display,ali zameniti ga nije bas jednostavno,treba da se lemi kabal,kilometraza stoji u tabli,koliko pise na tabli toliko je presao!!! ;)

Link to post
Share on other sites