E46 matte black edition


Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Takav je kakav je,ja ga nisam pravio... A sto se pruga i stickera tice,sve je stvar ukusa...kod nas su svi vise u clear fazonu,sto manje detalja...mislim da je ta prica malo prevazidjena...u Nemackoj ovakvih bengula gde god pogledas...mat crni...a detalji npr kawasaki zeleni...gori kako izgleda...

Da ali ti po zapadu sto se voze u takvom fazonu nisu 318d!!

Ako se tebi svidjaju ovi branici i ove sare nemam nista protiv!!!

Puno predjenih km bez kvarova ti zelim !!!

Link to post
Share on other sites

Pa ovaj je tako uvezen...tako da se voze,nemas ti brige... ja ne vidim sta je lose u tome da se slabiji auto sredi u takvom fazonu... Gde i da divljam sa njim i da imam ne znam kakvu motorcinu...realno... Iskren da vam budem,branici uzivo puno bolje izgledaju,malo je i mat folija tome pomogla,al je NEZGODNA, Boze sacuvaj,dok ga doteram iz perionice,on vec prasnjav... Ni ja nisam odusevljen sa straftama,ali ostace razlika u nijansi kad bi ih skinuo,a onda cenim da ce tek biti ruzno...

Link to post
Share on other sites

Super je autic i po meni odlican fazon. Najvise me nervira kad krenu ljudi da izmisljaju te ovo ne valja te ono pa to nije fabricki.. Pa sta ako nije fabricki?

Boja mu super stoji i branici su po meni fini, jedino ih treba napasovati malo bolje. Cak i pruge nisu lose, po meni jedino skinuti silne nalepnice i uzeti vece felne, ili da ostane ista dimenzija a da se uzmu jednostavnije.

U svakom slucaju lepo i u zdravlju da se navozas :)

Link to post
Share on other sites

Ja sam iz Loznice znam taj auto razgledao sam ga uzivo prodavao je se bas dugo,a inace folija je radjena u Sapcu u "Kinku" sad i oni profesionalno rade samo je pitanje koji je kvalitet folije... A ima nekih sitnica na autu al sve u svemu je ok autic ... Puno predjenik kilometara sve najbolje ;) !

Link to post
Share on other sites

Meni likovi rekli da je tako uvezen...sa branicima i svim,mozda je folija radjena naknadno,nemaju ti likovi od kojih sam uzeo pojma,nisu ga oni sredjivali... Ma nije ni bitno,veceras sam rizikovao i skinuo trake,nije strasna razlika,mislim da ce do lepog vremena i posle par pranja totalno nestati... Ali stickeri ostaju,ne volim,to je moj fazon sredjivanja auta i volim kad se tazlikuje od ostalih... Slikacu ga za vikend,u svakom slucaju meni licno je puno lepsi bez pruga...Sad sve ostalu dolazi vise do izrazaja,ovako su pruge odvlacile paznju,pa cak i od M6 felnaja...

Link to post
Share on other sites

Šalim se naravno :P iskreno sviđa mi se ta fora sa haubom, jedino treba biti ekstra precizan da bi dobro ispalo... ako je premala, biće smešno... ako je prevelika, biće napadno...

vidim ja da će sve to biti tip-top do leta :thumbsup:

btw. jesi razmišljao da nađeš neke pragove? na slikama mi deluje da su branici dosta niži od boka auta...

Link to post
Share on other sites

Ma ima i mitraljez da mu namunjim,samo ako budem slab na zivce! :prankster2: A nema brige za velicinu,lik iz Sticker Planete BG,ima da je odradi bas kako treba,bas kao na slici,ne treba ni prevelika,a ni premala... A sto se pragova tice,necu nista dirati,cini ti se,nije velika razlika,auto je i spusten,pa tako izgleda,kad ga budem slikao sa strane,videces da nije neka razlika...

Link to post
Share on other sites

Ma to je samo jedna od ideja...za pocetak najbitnije da su se pruge skinule bez problema... Kad malo otopli i bude suvo,skinucu zadnji branik i namestiti ga kako treba,a onda sredjivanje enterijera,nije nista pocepano ni ishabano,ali dubinsko pranje nikad nije na odmet...

Link to post
Share on other sites

Uživaj i sređuj ga po svom ukusu a ne po našem! Svi mi imamo različito mišljenje o kolima....zato nemoj

da ljudima uzimaš za zlo ove komentare!Pročitaj sve lepo prihvati komentare koji ti odgovaraju a koji ne....opet lepo!

Neka te odlično služi i u zdravlju ga vozio!

Link to post
Share on other sites

@ backovic Ma znam ja sve to,al ne moze covek nekad da se suzdrzi i da ne odreaguje... A sredjivanja ce biti,skroz je drugaciji auto bez traka,a sto se stickera tice,to je moj stil i od toga ne odustajem. Danas su mi stigli sponzorski stickeri za vrata,sutra lepljenje ako vreme posluzi... P.S. extra su ti felne,puno bolje cuce na e46 od mojih,po mom misljenju...

Link to post
Share on other sites

@ sale sombor Slikacu ga sutra preko dana jer ne radim zbog praznika,tako da ce pasti koja slicica eventualno i sa novim stickerima...malo da dodam neki detalj sa strane,sad je suvise monoton...

Link to post
Share on other sites

P.S. extra su ti felne,puno bolje cuce na e46 od mojih,po mom misljenju...

Tvoje felne su dosta agresivnije i odlično stoje na e46!

Moje su daleko lepše uživo...ovde na slici su njesra!

Jel si razmišljao da staviš bele migavce?

Link to post
Share on other sites

Prvom prilikom. Ako si primetio,nazad su beli,a napred zuti... Za pocetak bih odmah zamenio ove u krilima... Mislio sam da stavim M diodne sto su sad aktuelni,ali mi se nesto ne svidjaju...

Link to post
Share on other sites