E46 matte black edition


Recommended Posts

Prvom prilikom. Ako si primetio,nazad su beli,a napred zuti... Za pocetak bih odmah zamenio ove u krilima... Mislio sam da stavim M diodne sto su sad aktuelni,ali mi se nesto ne svidjaju...

Video sam i meni se ne sviđaju ti diodni bočni!

Ja sam imao žute...pa sam zamenio sa belim!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imam jos par ideja,ali otom potom...za sad ce biti bez icega,dok ne smislim nesto pametno,eventualno razlika od pruga ne nestane,malo je lepka ostalo nista strasno,sutra dobro pranje i bice bolje...bar se nadam...

Link to post
Share on other sites

Video sam prosle godine e60, mat beli sa m zastavom sirine mozda 40ak cm celom duzinom iznad desnog fara, perverzija.. Steta sto je moj crn i nije m5, odmah bi to uradio :D

+1

ako vec mora zastava, neka bude M

Link to post
Share on other sites

Malo sam mu promenio licni opis,bilo je rizicno i malo nezgodno skinuti trake,ali vredelo je truda... :rolleyes:

Sad vec pocinje da lici na moj stil sredjivanja...

Sledece pravac Black Glass...crna stakla...

Link to post
Share on other sites

Poslao mi je Backovic broj telefona gde da narucim zigavce,tako da cu to odmah u ponedeljak odraditi...

A sto se tice izgleda stvarno je puno bolje,kad sam nameracio da skidam,svi kao rizik je,steta,bice ruzan,a kad sam odradio,sad se svima ovako puno vise svidja! A sad za zastavu cu jos da vidim,za sad necu nista dirati...jedino zmigavce sledece nedelje...

Link to post
Share on other sites

Tako je! U inat... stvar ukusa...meni licno mat auto je super,ali ako nema detalja koji ce malo da ga otvore,onda je zesci promasaj... Ne volim da je auto totalno neupadljiv... Stickeri su stvar ukusa,neko voli,neko ne,ali niko ne moze i ne sme da kaze da je to nesto sto je neukusno i bezveze,jer ocigledno onda dalje od nasih foruma nije ni gledao...Hajmo svi voziti standard varijante bez icega i super...cemu onda ljubav prema kolima...ajmo kaciti slike na SAT-ov sajt,da pokazujemoo saru na gumama i opremu u gepeku...mislim realno...

Link to post
Share on other sites