Recommended Posts

Moze li mi neko pomoci?Ponekad kada upalim svetla hoce farovi da se podignu,ali uglavnom nece!Isto tako onaj tockic za podesavanje visine farova nekad radi nekad ne.U pitanju je e46 320 1999godiste.Da li gubi kontakt negde ili je otisao motor?

Link to post
Share on other sites

Imam isti problem sa levim farom, desni radi uredno, rasturio far dosao do motora, testirao, sve radilo posle rasturanja. Spakovao sve ,far se uredno podize, cekam da se desi ponovo pa da vidim dali ima struje na konektoru, ako ne, da zamenim motor. Kod mene je samo levi far problem, desni radi besprekorno.

Link to post
Share on other sites

Moze li mi neko pomoci?Ponekad kada upalim svetla hoce farovi da se podignu,ali uglavnom nece!Isto tako onaj tockic za podesavanje visine farova nekad radi nekad ne.U pitanju je e46 320 1999godiste.Da li gubi kontakt negde ili je otisao motor?

Mislim da ti je problem u lihgt modulu, tj prekidacu gde palis svetlo i podesavas nivelaciju u jacinu unutrasnjeg osvetljenja. Probaj da nadjes od nekog ko je voljan da ti ustupi na probu taj prekidac i vidi da li sve radi sa tim pozajmljenim.

ajd da neotvaram temu.. kako rucno da podignem malo farove. iz kabine je maximalno podignuto ali trebao bih jos malo da ide gore...

Otvoris haubu i na svakom faru bi trebao da imas tockic koji sluzi za nivelaciju farova.

Link to post
Share on other sites