OTISO BIMER STIGO BAUR :)


Recommended Posts

evo dragi moji napokon je otisao iz moje garaze moj 320 RED&MAD ( tj nije jos sutra navecer ide ) a stize na njegovo mjesti bmw e30 BAUR CABRIO plava boja 318 motor sa karburatorom generalno stanje solidno auto spusteno dosta 15' felge i tehnicko stanje solidno motor 1.8 sa karburatorom kako se cini radi dosta dobro slike dolaze za pola sata ispraznio se digitalac

p.s. klinik kad procitas ovo javi mi koliko kosta krov onaj dio sta se spusta sa sajbom zadnjom jer je na ovome losh nije da pusta ali losh je ocu da bude xtra jer imam dosta planova za njega ovo ljeto desila se ljubav na prvi pogled

Link to post
Share on other sites

E pa svaka ti cast na novom vozilu! Da se slatko navozas i nauzivas,ipak je to kabriolet. Jos samo da je 2.0 ili 2.5.... :)

Link to post
Share on other sites

Svaka chast, za to godiste on je extra ocuvan. Da te sluzi koliko Ti hoces... :) :) :)

Link to post
Share on other sites

prec ce ovaj primjerak ako bog da mnogoooo kilometara i imam veeeelike planove za njega ali polako bitno je da sad imam dobru osnovu tj. auto koje sam samo jednom u zivotu vidio ( ok ovaj je bio 323 ) ali sad i ja imam jedan primjerak JEDAN JEDINI U MOM KRAJU :) i sta je najvaznije dosta je dobar a sta se tice snage motora hm... naravno da ga cuoam van hihi ali ne odma jer ocu ovo ljeto da cackam sa malom po jadranu dakle ide mu plinifikacija

@ borko kacket sam zbavio davno a cica je uvjek kraj mene :)

@ svima hvala vam na dobrim zeljama kad padne plin u njega nece mi biti problem ni do beograda da ispalim :)

Link to post
Share on other sites
Sve u redu brate, ali prazno ispod haube :)

nemoj bola da me ljutis pa da odma sutra navecer neidem spavati i 2.8 upakujem :)

Link to post
Share on other sites
nek je sa srecom brate, zdravo da ga vozis i boljim ga zamjenio.... :) i sta kazes, ide jaci motor u njega???

naravno da ide ali tek tamo na zimu imam velike planove u svojoj bolesnoj glavi :) a neke sam vec poceo da ostvarujem :)

Link to post
Share on other sites

motor za sada ostaje ovaj jer ga cekaju nova unutrasnjost dakle bmw kozna sjedala nove felge 16 ili 17

to cemo jos vidjeti ispusni sustav sa 4 zavrsetka ( sa svake strane po 2 ) pragovi od M3 e36 a za branike se jos mislim dali da riegerov set spojlera ( naravno replike jer za original nemam para ) ili Mtech1 komplet cijeli koji mi stoji u garazi , stopke kristalne ( pola crno pola crveno ) i migavci crni kristalni + M3 retrovizori su vec naruceni stizu pocetkom 5 mjeseca ( cekam dok frend dodje iz njemacke ) i plin ce dobiti jer ocu da pregazim punooo kilometara ovo ljeto po jadranu ( obecao sam maloj ljetovanje kad skolu zavrsi ako je zavrsi hahha )

a do zime ce vjerovatno da mu legne 2.8 iz bmw 5 e28 koji je takodjer u garazi ( ceka ga generalka kompletna ) a kad to sve legne onda ide jako mocnu farbicu koja samo ceka da dodjem po nju ali to je zadnje u planu i jos neke stvari ce da idu ali naravno koliko mi moje financije to dozvole

jel dosta planova :)

Link to post
Share on other sites