OTISO BIMER STIGO BAUR :)


Recommended Posts

Covek auto je bombonica!!! Bas je extra! Cuvaj ti to i polako sredjuj, ima ih malo i bice ludilo kada sve cucne na svoje mesto!!

Srecno!!!! :preved: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites

joj ljudi kako je dobar autic danas sam se vozao sa nji radi ko sat lagano zuji na 800 obrtaja ide ono lagano citaj ( usra se kako je spor ) nakon sestaka ko da hodam a ne vozim :preved: uglavnom autic je utegnut unutrasnjost podvozje sve limarija je ok samo me jebe ovaj krov zadnji jer nema sajbu okrpljen je platnom malo je ugly za vidit ali su mi obecali veceras novi krov i akomulator je los pa cu naci polovnjak neki uglavnom u kompletu je OK

Link to post
Share on other sites
joj ljudi kako je dobar autic danas sam se vozao sa nji radi ko sat lagano zuji na 800 obrtaja ide ono lagano citaj ( usra se kako je spor ) nakon sestaka ko da hodam a ne vozim :preved: uglavnom autic je utegnut unutrasnjost podvozje sve limarija je ok samo me jebe ovaj krov zadnji jer nema sajbu okrpljen je platnom malo je ugly za vidit ali su mi obecali veceras novi krov i akomulator je los pa cu naci polovnjak neki uglavnom u kompletu je OK

Znam da ti je tesko da se priviknes na dva klipa manje,zato nemoj da se zaboravis kod preticanja jer ipak to nije sestak!Ide lepo vreme tako da ce Baur Cabrio biti uvek vise primecen nego bilo koji drugi!

Link to post
Share on other sites
pored toliko motora kod vas bas me interesuje koliko ces izdrzati da ne ubacis nekog sestaka...

a necu dugo sigurno nemogu ja ovo voziti jbt ili cu mu mjenjac iscupati ili nesto ali nemoze se ovo vozit :preved:

ali neka ga malo dok regujem i ostale stvari dok legnu ic ce sestaja nije zurba duze ce mi trajati sa ovim slabasnim motoricem haha

Link to post
Share on other sites

period nece dugo ce da bude do kraja ljeta :preved: a imam plinski sustav kompletan i spreman za ugradnju dobio sam ga u trampu pa da ga iskoristim isto je razlika 5 i 10 eura na 100 km a svakako je spor pa nema sta da ga usporava vise :preved:

a ta razlika 5 i 10 eura ce ici u sestaka da se dovede u vrhunsko stanje i mozda ako ostane parica za jednu drugu vrst plina :preved:

Link to post
Share on other sites
ma sta te briga,ako imas plin rokni ga i izvozaj se cijelo ljeto pa izgustaj ga pa onda nesto ozbiljnije.

pa to i hocu da uradim nevolim plin i da ga moram platiti nebi ga nikad ugradio ali posto ocu da ovo ljeto dosta prednjem kilometara ( naravno ako sve bude po planu islo) taman na razliku goriva cu da skupim pare za 2.8 da ga sredim do kraja tj. da nov motor bude i onda kad legne pod haubu .....i ostalo.... imam cudesa u glavi sta se planova tice sad koliko cu moci realizirati to ce vrijeme pokazati ako dobijem ovaj novi posao sta cackam onda cu prosiriti svoje planove a ako ne onda polako mazati fasade i gruvati pare u baura :preved:

Link to post
Share on other sites
pa to i hocu da uradim nevolim plin i da ga moram platiti nebi ga nikad ugradio ali posto ocu da ovo ljeto dosta prednjem kilometara ( naravno ako sve bude po planu islo) taman na razliku goriva cu da skupim pare za 2.8 da ga sredim do kraja tj. da nov motor bude i onda kad legne pod haubu .....i ostalo.... imam cudesa u glavi sta se planova tice sad koliko cu moci realizirati to ce vrijeme pokazati ako dobijem ovaj novi posao sta cackam onda cu prosiriti svoje planove a ako ne onda polako mazati fasade i gruvati pare u baura :preved:

E ja ti zelim da Zelje i Mogucnosti poravnas i da ga sto pre sredis bas kako hoces...i ja sam u istim gov... ali sta cu,tako mora! :preved:

Link to post
Share on other sites

Plin je extremno dobra stvar. Govorim iz iskustva mojih prijatelja jer ja inace vozim dizela, ali makar na 528i nema razlike. Potrosnja je velika (u litrima) ali malo kosta. Siguran sam da se necete prevariti.

Link to post
Share on other sites

e ljudi danas sam od jutra sa prijateljima u garazi provodio vrijeme u , ispod i iznad baura i rezultat je sljedeci ociscen karburator promjenjeno ulje svi filteri ( zrak , ulje, gorivo ) i neka crijeva od goriva koja su bila losa ociscen vodeni sustav ispran i promjenjena tekucina skinut rezervoar i ociscen takodjer toliko za danas

sutra su na dnevnom redu zamjena stabilizatora balans stanga jer je jedan vidljivo otisao pa cu oba promjeniti kupljeni su vec kugle krajnice i ostalo sve je u jako zadovoljavajucem stanju

amortizeri su kratki plinski sa eibach oprugama dakle autic je maximalno spusten nema dalje :preved: sta mi je drago nemoram se muciti

a posto je danas malo kisa padala nakon odradjenih radova smo ga cak uspjeli natjerati da ide bocno :preved: i auto je nevjerovatno stabilan i miran na putu toliko da me je to sve iznenadilo

sad kad ove kise prestanu ide krov na skidanje da ubacim zadnju sajbu narucena je vec i ide cijela unutrasnjost van na pranje temeljito i ubacivanje koznih sjedala i volana iz M odjela :preved: to je generalno to za ovaj mjesec plus registracija a sljedeci idemo dalje

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

evo malo novih slikica se dansa uslikalo neke nove stvarcice se nabavile za kolica ( distanci 1.5 cm i mocna ralica za prednji branik i jos jedna stvar koja ce biti uslikana kad je namontiram )

posto je lijepo vrijeme bilo krov je dole i malo sam boje dobio :)a na utrkama koje su se danas odrzavale u mostaru bio je baur jako primjecen jer je gomila ljudi dosla i pitala '' momak a jel b...gati kakvo je to auto? nisam to nikad vidio '' hehe

normal_47efea51b1db5.jpeg

normal_47efe87c3ef33.jpeg

normal_47efecbcb10fe.jpeg

malo ja i vozilo

normal_47efef1d07c17.jpeg

slikica distanca i ralice

normal_47eff48711858.jpeg

i malo kako bi to izgledalo

normal_47efe317ce0c8.jpeg

a evo danas sam dobio od BH cluba i klupsku naljepnicu pa sam je postavio na za to namjenjeno mjest

normal_47efe64965c95.jpeg

Link to post
Share on other sites

rjesio sam krov malo se peglali ja i prijatelj na masini na kojoj on tende sije i cerade i dobili smo dosta zadovoljavajuci rezultat a bi ce uskoro potpuno novi krov samo cekam neke jos stvari da odradim pa ce i to nije zurbe svakako se non stop bez krova vozam veci gust a vrijeme je predivno

Link to post
Share on other sites