primate li autostoperke/stopere


Recommended Posts

ne moj da vredjas rezervni tocak.

dok nema kapu, trake na rukavu, i znak stop nisi u obavezi da mu stanes.

mada ja i kad imaju to sve manje i manje im stajem u beogradu.u beogradu se mnogo lako pobegne od pandura :D

Link to post
Share on other sites

Levo desno, pun gas i parkiras kola, izadjes i zapalis pljugu!!! E sada eto razloga da ubijemo prethodni topic "kako prestati sa pusenjem"!!!

Nema razloga!!! :D :) :good:

Link to post
Share on other sites

Svojevremeno sam pola hrvatskog primorja sa sve ostrvima proputovala stopom, al nikad sama. Jedno vreme nisam vozila auto zbog fobije jer me isti udario kao pesaka. Tada sam radila u Padinskoj Skeli i redovno isla stopom.

Sto se tice groznih stvari...toga ima i nevezano za stopere....mom kolegi su pre 2 godine oteli auto na semaforu u Nemanjinoj ulici. Prisla dva klinca sa obe strane, sa pistoljem, izvukli ga van i pobegli autom.

Link to post
Share on other sites

Svojevremeno sam pola hrvatskog primorja sa sve ostrvima proputovala stopom, al nikad sama. Jedno vreme nisam vozila auto zbog fobije jer me isti udario kao pesaka. Tada sam radila u Padinskoj Skeli i redovno isla stopom.

To su bila druga vremena....

Link to post
Share on other sites

I ja sam nekad stopirao i psovao one sto te ladno prolaze. sad ni ja nestajem stoperima osim ako je neko u vidnoj nevolji.

znas kako kazu, uci se od starijih hehe

Link to post
Share on other sites

Vlada88,SVAKA CAST!!! Znaci ne da se slazem sa tobom i da te maksimalno podrzavam u tome sto pricas negoooooooooooooooo....!!!!!!!!!!!! Stvarno su stoka. A da ne pricam o tome da su 90% seljaci, oni planinski,iz nekih selista i vukojebina pa dosli da lece komplekse i zajebavaju. A i napakovali su mi kazni gomilu,imam pun klaser- kad se sve zajedno sabere,za 3 godine sam im platio 50ak hiljada.

Link to post
Share on other sites

E pa Vedrane i ja, ali to vreme je proslo! Vozimo svi dobra i "opasna" kola! Toga se ovi cobani pandurski plase!!! Zaustavi te kao sav naduvan i vazan a kad ga spustis i izadjes malo nadrkan sa namrstenijom facom... pusta odma!!1 Ako ne pusti neka pise kaznu a ti nista ne potpisujes, na sudu kazes da te nije ni pitao da potpises i malo slazes (ako ti je kazna za 100km/h ti kazes da je bilo oko 70 km/h i da su te neka 2 auta preticala a da ih on nije zaustavio vec tebe! Sudija ce da zove pandura na suocenje i u tome je caka! Pandur kad izadje na suocenje i ne bude u pravu gubi jako veliki deo plate (oko20-30% od plate) a on dnevno zaustavi i kod sudije za prekrsaje posalje barem 10-ak ljudi!

Ako ne izadje na suocenje (skoro nikad ne izadju!!!) dobijes lepo plavu kovertu posle nekog vremena(duzeg vremena) da te oslobadjaju terecenja po tom pitanj!!!

Meni upalilo vec 2 puta! Jednom ce kod Usca, tj. CK zaustavila radarska kontrola pri brzini od 167km/h i nije izasao degen na i ja slobodan bez dinara kazne! :D

Inace nisam siguran ali ako je kazna za alkohol... ne znam kako to funkcionise, mislim da je malo teze da se izmuva prolaz kao kod prekoracenja!!!

Link to post
Share on other sites

Sve sam to iskusio. S tim da sam imao manje srece od tebe,od gomilu tih kazni za kod sudije samo jednom su me oslobodili jer se pandur nije pojavio na suocavanju,a ta je bila u Beogradu. Ostale su bile po Srbiji, nisam imao zivaca da se cimam po Sudovima,a i po Resenjima koja sam dobijao na kraju, panduri su izlazili na "suocavanje". Stavio sam pod navodnike jer nisam bio licno prisutan,vec sam pismeno to zavrsavao. A najveci je problem zapravo bio jer nisam imao iskustva u tim stvarima i uvek su uspevali da me sjebu. Sad sam naravno naucio lekcije,nazalost na svojim greskama al jebiga,nekako mora.

Link to post
Share on other sites

Mrzim pandure.

Jednom, pre 8 godina, isao sam na trening u zemun i pre pancevackog mosta sam obisao neki golf 2 i nastavio na most.

Na silasku u 29 sam svojim divljanjem uplasio nekog lika, on koci, ja kocim, i stadosmo obojca kao magarci, ja iz leve trake teo dole sa mosta a on iz desne pravo na bogosloviju. I sad stojimo par sekundi, a ja pogledam u retrovizor, kad vidim pandur.

Odakle sad pandur pitam se ja i u pola misli on mi otvori vrata i krene da me sutira cizmama i udara pesnicama. Nisam uspeo da se odbranim, jer sam bio u soku, zalupi mi vrata sede u u onaj isti golf 2 koji sam obisao pre mosta.

Gospodina je uvredilo sto sam ga obisao velikom brzinom pa me jurio???

Jebote nisam mogao da verujem.

Da sam ocekivao problem, rado bi se spremio da se bijem, ali ono sok covece, pandur u retrovizoru na sred mosta?

Danas sam u 29.nov imao konflikt.

Ubacuje mi se neki smrdljivi clio i ne jebe me sto ide u mene. Ja besno na sirenu i od kola i u grlu, kad ono pandur, poce i on da peni, kad sam video da je pandur, poludeh jebote, jasno mu j***m bas majku da moze da mi procita sa usana.

j***m ti pandure!

Klosari najobicniji.

Ej 2005 mi istrci dete od 2 godine na ulicu, ja isao 5km/h i on mi natrci na vrata suvozaca.

Ja izadjem, da vidim jel dobro, dete place, uplasilo se, ali mu nije nista.

To je bio neki rodjendan i bilo puno ljudi.

Detetovi roditelji se pobise jer cale nije pazio satro, meni ljudi rekli da idem da su ovi ludi.

Ja posle par minuta otisao, a oni me prijavili da sam pobegao.

Ja to cujem od nekih pandura i odem pravac u sup u pancevu da dam izjavu. Oni kao ok, ako te zovu iz BGD, reci da si dao izjavu ovde, kao jbg mi vec poslali depesu za potragu. Uhapse mene lagano sutra i u 29.nov me odvedu.

Posle 7h torture inspektor konacno procita izjavu koju sam dao u 29.nov i dobije iz panceva belesku i ladno me pita: Koji ces k***c ti ovde???

Kad vidite pandura da stopira, ne stedite, ako treba da pokrivite i felne, neka, penjite se na bankinu i prevezite ga. Mislim preko njega...

Link to post
Share on other sites

Komsija :pilot: I moj i njihov,mada su ti oni ipak prve,najbolje komsije :D Jesu ti doneli neki kolacic za useljenje :blink:

Link to post
Share on other sites

Cuo sam dosta losih iskustava. Ne zelim da ih i licno probavam.

I ja sam se smrzavao i kisnuo. Nedaj boze mozda cu ponovo.

Jebi ga zivot je sranje. Sta da im kazem.

Pre nekih par god. sam povezao neke tri nesretnice koje su isle na exit.

Taman pocela da pada kisa a meni bilo usput.

Inace nikome ne stajem.

Link to post
Share on other sites
Cuo sam dosta losih iskustava. Ne zelim da ih i licno probavam.

I ja sam se smrzavao i kisnuo. Nedaj boze mozda cu ponovo.

Jebi ga zivot je sranje. Sta da im kazem.

Pre nekih par god. sam povezao neke tri nesretnice koje su isle na exit.

Taman pocela da pada kisa a meni bilo usput.

Inace nikome ne stajem.

I šta bi?

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Ne skupljam stopere!

ALI,

SAMO zato jer nemam auto.

Kad ga budem nabavio stajacu ljudima!

Razlog?

Pa 9 godina vec stopiram! 9 jeb.... godina!

I Znam KAKO je.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

morone ,pardon murone ,bih vozila samo u slucaju da otvorim firmu za prevoz pogrbenih odpadaka

Link to post
Share on other sites

Da da u pravu si znam ja to!

Ja imam 110 kg gledam da budu laksi od mene bar 30kg heheh . Ma u stvari ko ga j...

I ja sam nekada stopao pa mozda cu opet ko zna sta nosi zivot, a i inace volim pomoci kome mogu

Link to post
Share on other sites
I ja volim da pomonem, ali su luda vremena.

Upravo to, i zato mi se zbog toga vise i ne pomaze kad vidim kakvi su drugi, svi gledaju sebe....

Link to post
Share on other sites