Recommended Posts

Ako je neko imao slican problem i resio ga bio bih zahvalan na savetu. A problem se sastoji u tome sto mi merac goriva stoji na otprilike 17 litara i uvek je toliko. Jedino se kazaljka pomera pri ubrzanju kao da se puni rezervoar a pri kocenju kao da se prazni. Plovci su pregledani i ispravni su i tabla takodje. Instalacija nije pregledana ali je auto u fabrickom stanju i nije pakovan tako da je tesko da je instalacija negde ostecena i da su se spojile zice. Takodje mi se desilo nekoliko puta da iz cista mira kazaljka padne na rezervu i tako ostane nekoliko dana i onda se opet vrati opet sama od sebe gde je bila. Jedino sto sam primetio je da kada se mere plovci dok nisu prikljuceni na dzekove mere jednu vrednost a cim se prikljuce i da kontakt oni pocnu da pokazuju neku sasvim drugu. Menjao sam i tablu i opet nista. Molim za pomoc. hvala unapred...

Link to post
Share on other sites

Normalno je da si imao razlicita merenja plovka sa kontaktom i bez. Jesi li probaoda otkacis dzeksa plovka i da das kontakt?

Link to post
Share on other sites

Imam i ja istu muku al sam digo ruke, probao sam svasta al jok, sad kontam da ima veze sa onim vakum sranjem sto skljoca da izjednaci pritisak u tanku, bem li ga...

Link to post
Share on other sites