Dali BMW Nabacuje Cure ili samo "uzreka"


Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vraga mog nabacuje...uzme mi sve pare iz dzepa za gorivo pa i kad se pojavi neka mala nemam da je odvedem na sladoled B) B) a i toliko sam opcinjen svojom "bebom" da ne obracam pozornost na pripadnice ljepseg spola dok se vozim!!! :blink: :)

A sad za ozbiljno!!!---mislim da kola koja vozis nemaju veliki utjecaj na zene osim ako nisu sponzoruse ali tu moras imati i auto i pare i sve sto ide uz to da bi joj bio zanimljiv!!!vise komada se okrene za mojim bozicnim vozilom nego za Bimmerom!!! :blink: :)

p1010077wd3.th.jpgp1010078he6.th.jpgp1010079eo0.th.jpg

B) :P eee to je pravi picolovac!!!! B)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

mislim da ima uticaja na devojke .......... toliko od mene .....

Link to post
Share on other sites

vraga mog nabacuje...uzme mi sve pare iz dzepa za gorivo pa i kad se pojavi neka mala nemam da je odvedem na sladoled B) B) a i toliko sam opcinjen svojom "bebom" da ne obracam pozornost na pripadnice ljepseg spola dok se vozim!!! :) B)

A sad za ozbiljno!!!---mislim da kola koja vozis nemaju veliki utjecaj na zene osim ako nisu sponzoruse ali tu moras imati i auto i pare i sve sto ide uz to da bi joj bio zanimljiv!!!vise komada se okrene za mojim bozicnim vozilom nego za Bimmerom!!! B) :preved:

:D :) eee to je pravi picolovac!!!! B)

hhaha to si dobro reko isto ti je tako i ovde :preved:

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

a sto se momaka tice

Link to post
Share on other sites

Znam mnoge koji su okoncali svoje do tada vrlo stabilne brakove kupovinom BMW-a,jedan stariji covek mi je rekao da BMW razara brak i porodicu i da je upravo zbog toga postao otac u kasnim cetrdesetim...Cuo sam vise puta kad jedna devojka kaze drugoj:Stopiraj BMW-A,ocigledno nesto postoji!

Link to post
Share on other sites

Naravno da nabacuje. Ali ne i ovi lesevi od 20god. A to vozi vecina na forumu. Pa i ja.

Danas ribe cim vide auto znaju i koje je godiste, koja mubikaza, konjaza, potrosnja, registracija. I kao carinik odmai koja je kataloska vrednos auta.

Izvestile se drolje.

Link to post
Share on other sites

Nabacuje to je sto posto tacno.Znam to iz licnog iskustva jer od kad sam dobio bmw svaka devojka mi je rekla kako sam se nesto prolepsao a bio bih jos lepsi ako bi ih provozao koji krug po gradu i sto baki 318is kaze totalno je ne bitno koje je godiste bitno je samo da je to BMW i jos kad vide da mi i nije toliko mator auto tj. da je 1997 godiste,upalim klimicu,pojacam muzikicu i to je to,a to naglasavam jer se pojedine devojke bolje razumeju u kola od dosta muskaraca, i zato ja kazem da se automobili dele na dve grupe i to 1:BMW 2:svi ostali...

Link to post
Share on other sites

U mom slučaju ništa možda malo potpomaže ali da nabacuje to teško .... ali sa Porscheom je druga priča na njega se ljepe ko muhe na govno

Link to post
Share on other sites

NIRVANA tu si upravu ako hoces da se zenis a ja s obzirom da imam 20 godina ne pada mi na pamet da se zajebem tj. da se zenim.Zato ja po ribu dodjem sa uglancanom masinom sa tiho pojacanom muzikom i dobro ohladjenom kabinom tj. klimom do kraja.Pa polako krenem svaler gasom ne preko 60 km\h uz put joj stavim do znanja da mi je auto lepo zatamnjen i da niko ne moze da vidi unutra sta radimo a posle sledi prica,obrada i bla bla bla jer je tad lakse,ona je tad razmeksala i to je tooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

ooooooooooooooo.................................................................

....................................

Link to post
Share on other sites

Zaboravio sam jednu vrlo vaznu stvar da napomenem,kada sam u predhodnom tekstu spominjao muziku zaboravio sam da kazem da obicno tako na pocetku drzim stisanu muziku dok ne udjemo u razgovor i onda u pola razgovora mi se kao svidi neka pesma i pojacam muziku i sta onda? onda ona skapira da joj se guza pomera sa sedista koliko mi je jaka muzika (ZBOG CEGA MORAM DA SE OVOM PRILIKOM I JAVNO ZAHVALIM BANETU POZNATIJEM NA FORUMU KAO BAKI 318IS BEZ KOGA JA NIKAD NE BIH IMAO TAKVU MUZIKU) i tad je ona stvarno gotova...

Link to post
Share on other sites

pale se cice na te mocne mashine... jednostavno bmw je pojava to ipak ne moz voziti svako.... a evo i dokaza

sedimo mi jedno leto cini mi se prosle god na klupi ispred dvorista ja brat 2 komsija 2 cure 88' god i 2 cure 90'god kad prolazi jedan sivi bmw 530 d polako... kad jedna rece joj vidi darka sto mu je lep auto...... ima li devojku??????? znaci ne verujem a 90 je god devojka......... kad ja rekoh burazeru ne vredi bato nemas sansi mi jos uvek imamo golfa 2 i nastaje smeh........... ali ribi nije bilo svejedno...... pa sad prosudite sami.......

Link to post
Share on other sites

Na zalost odelo ne cini coveka ali ostavlja utisak tako i automobili ,sad da li je to prednost ili mana ako trazis zenu a tvojoj zeni je to kriterijum nije dobro ,ako trazis zabavu onda je pola posla zavrseno . . . . . . .

Link to post
Share on other sites

Pa to je surova realnost. Kada malo razmislim i ja bih tako. Da biram izmedju nekog auta bmw novijeg i gradskog saobracaja ili juga svi znamo rezultat.

One samo treba malo da se potrude oko izgleda i malo da se "potrude" oko nas. I eto prevoza, lepih kafica i krpica.

Je.. ga!

Link to post
Share on other sites