Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lepa boja, lepe felne, adnji branik moze da prodje, mene recimo kada ga gledam malo bode u oko ova mreza pozadi, mozda kada bi bila crna ili u boji auta bi bila druga prica, da je nema bilo bi golo i bezveze, a prednji branik, j***m ga, svako ima drugaciji ukus, meni je i ovaj lep, ali mu M nekako naj stoji, farovi neki kazu da su sranje, meni su ful iz jednog dela. stopke su isto ok, ne vidjaju se cesto. et :)

koje dr ka nje bi bilo da imas distancere barem pozadi :D

Link to post
Share on other sites

Sto ljuti - sto cudi!!!

Svako stavlja na kola ono sto mu se svidja tako da ne vidim razlog zbog kog bi sad polemisali ili se raspravljali, ovo ti je lepo ovo ti je ruzno, ovo bih stavio ovo ne bih stavio na kola, neka ga covek neka sredjuje kola kako je planirao...

Samo napred druze, zelim ti da sto pre sve sredis sto si zamislio i mozda sam dosadan ali daj bre snimak zvuka, mnogo me interesuje kako se cuje.

Link to post
Share on other sites

Sto ljuti - sto cudi!!!

Svako stavlja na kola ono sto mu se svidja tako da ne vidim razlog zbog kog bi sad polemisali ili se raspravljali, ovo ti je lepo ovo ti je ruzno, ovo bih stavio ovo ne bih stavio na kola, neka ga covek neka sredjuje kola kako je planirao...

Samo napred druze, zelim ti da sto pre sve sredis sto si zamislio i mozda sam dosadan ali daj bre snimak zvuka, mnogo me interesuje kako se cuje.

hvala druze.bice,bice

Link to post
Share on other sites